Když sleduji mediální propagandu v českých Babišových mediích (Lidové noviny a MF DNES), Bakalových mediích (Respekt) a webech multikulturalistů a levičáků, tak si říkám, že snad umřel někdo významný zde v Česku. Opěvné ódy o mírumilovném Mandelovi, který byl jen krátce k násilí donucen zlými bělochy, jsou další ukázkou šílené mediální propagandy dnešních dní.

Komunismus jsem moc nezažil, ale z vyprávění pamětníků mě až mrazí, jak moc se dnešní mediální šílenství a propaganda kolem smrti Mandely podobá komunistickému žalozpěvu na úmrtí stranických vůdců.

Co na tom, že teror ze strany černochů vůči bělochům, a Mandelu nepodporujícím černochům, je po pádu jihoafrického apartheidu horší, než teror bělošských rasistů? Mandela musel moc dobře o všem vědět, vždyť ve vraždách byla zasvěcena i jeho manželka! Inu, pokud o tom neinformuje většina medií, jde se tvářit, že se to nestalo. Hlavně existuje dost multikulturních idiotů, co umlčí jakékoliv kritické hlasy. Ono kdo by o tom chtěl psát a riskovat označení za rasistu nebo xenofoba?

A teď již k na počátku avizovanému videu. Na webovém portálu Youtube bylo zveřejněno video, v němž Nelson Mandela v 90. letech 20. století ve společnosti dalších lidí prozpěvuje píseň obsahující výzvy k zabíjení Búrů – tj. jihoafrických bělochů. Video je zde:


Píseň "zabij Búra" (bělocha) patří k součásti písní Afrického národního kongresu i v dnešní době. Dokážete si představit, že by někdo v dnešní Evropě nebo České republice veřejně zpíval píseň o tom, že černoši jsou podlidé či že se mají vraždit a nebyl za to stíhán? Naopak „svatý“ Nelson si zpívat o vraždění bělochů může v klidu.

Já o tomto kontroverzním videu, jehož pravost překladu bohužel nemám jak ověřit, mohu ještě svobodně psát. Ovšem až bude v platnosti navrhovaná směrnice Evropské unie o níž se píše na webu Reflexu zde, už nejen nebudeme moci svobodně hovořit a myslet, ale za kritický postoj půjdeme do vězení jako za komunistů a nacistů!

Dokážete si také představit, že by za bělošské nadvlády bylo tolerováno, aby běloši chodili na lov černochů jako chodí černoši na lov bělochu na jejich farmy? Už byly zavražděny tisíce bělochů a jejch černošských spojenců, a to bandami černochů, které motivuje i nenávist z řad Afrického národního kongresu! Podrobnosti zde.

A těm, co zas budou žehrat, že kontroverzně používám jako zdroj informací rasistické a kontroverzní zdroje bych rád vzkázal, a koho jiného, když naše média tyto informace cenzurují? Až budou naše média opravdu seriózně informovat, pak si stěžujte. Ale dokud jsou kontroverzní informace a fakta zatlačeny do doupat kontroverze a rasismu či jiných problémových skupin, tak mlčte.
 

Rasismus je špatný, ale nejen ten od bělochů, ale i ten od černochů!