Dnes (tj. 13 února) se koná v Praze panelová diskuze, kde bude představitel ČSSD František Bublan obhajovat, že „zájmem České republiky je uvolnit svou imigrační politiku“. V situaci kdy dochází celoevropsky k nárůstu počtu nezaměstnaných a to i v České republice se nám tvrdí, že ještě u nás není dost imigrantů a potřebujeme jich co nejvíce.

Jen pro upozornění chci zdůraznit, že já osobně jsem pro to, aby naše země poskytovala azyl a místo pro život všem lidem, kteří mají rádi naši kulturu a civilizaci a hledají u nás bezpečí před barbarským chováním v různých společnostech a systémech založených na ideologiích, jako je komunismus nebo islám.

Jsem, ale proti tomu, abychom nelogicky v situaci kdy u nás dochází k nárůstu nezaměstnaných uvolnili naši imigrační politiku jako to prosazuje František Bublan a část ČSSD se stranou Zelených.

Zde pro ukázku uvádím míru nezaměstnanosti v rámci některých zemí EU
Řecko 26 %
Španělsko 26,6%
Irsko 15,1 %
Slovensko 13,9 %
Eurozona 11,8 %
Celkově je v rámci EU bez práce zhruba 26 milionů lidí!

V situaci kdy jsme součástí Evropské unie a Shengenského prostoru se totiž jedná otevřeně o uvolnění imigrace z převážně muslimských zemí! Protože jsme součástí EU nemáme již takovou možnost určit odkud budeme imigranty přijímat a odkud ne protože by to bylo diskriminující a v rozporu s politikou EU.

Doporučuji tedy těm kdož mají možnost a zajímají se o naši budoucnost, aby šli na tuto diskuzi a zeptali se pana Bublana jak chtějí při uvolnění imigrační politiky docílit toho, že se u nás nebude dít to co se děje v Německu, Anglii, Francii apod. ? A proč chtějí pořád posilovat imigraci neevropských, převážně muslimských společností? Není to tím, že si tak chtějí do budoucna zajistit voličské hlasy?

Vývoj nezaměstnanosti v EU

Nezaměstnanost v EU opět láme rekordy, značný rozdíl je mezi severem a jihem

diskuzemigranti.jpg