Švédská demokratka: Omezme porodnost muslimů
Autor: -bj- | Publikováno: 04.01.2013 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace
Jednou z mnoha posledních evropských iniciativ na zvrácení či spíše jen zpomalení transformačního demografického a potažmo kulturně-islamizačního trendu je poslední návrh pocházející z lůna čtvrté nejsilnější politické strany Švédska – rezolutně pravicových Švédských demokratů. Annika Rydhová, šéfka místní stranické organizace v Älmhultu navrhuje, aby porodnost, tj. zejm. muslimů, byla zákonem omezena podobně jako v Číně. Větší počet dětí nad zákonný limit by byl nepřípustný. Návrh, ač budí sympatie, však zatím ještě není oficiální stranickou linií.

 

Substituce evropského obyvatelstva imigrantským dnes již začíná být holý fakt. Ještě větší mrazení však působí skutečnost, že v evropských imigrantských enklávách dochází k nahrazení – a to i násilnému - evropských hodnot islámskými. A dnešní evropská vládnoucí nomenklaturura, ačkoliv s tak dramatickými proměnami úplně nepočítala, dnes nemá již potenci se tomuto vývoji postavit, nota bene revidovat a postavit na pranýř svou kdysi tak vehementně přesvědčovací multikulturní přistěhovaleckou politiku. Zbědované evropské národy jen nevěřícně procitají do této nové reality, a ojedinělé praménky vzepětí k odporu se pozvolna začínají slévat v jeden proud.

Jednou z mnoha posledních evropských iniciativ na zvrácení či spíše jen zpomalení transformačního demografického a potažmo kulturně-islamizačního trendu je poslední návrh pocházející z lůna čtvrté nejsilnější politické strany Švédska – rezolutně pravicových Švédských demokratů. Annika Rydhová, šéfka místní stranické organizace v Älmhultu navrhuje, aby porodnost, tj. zejm. muslimů, byla zákonem omezena podobně jako v Číně. Větší počet dětí nad zákonný limit by byl nepřípustný. Návrh, ač budí sympatie, však zatím ještě není oficiální stranickou linií.

Rydhová se problematikou soužití Švédů a přistěhovalců dlouhodobě zabývá a blogguje k jejím palčivým problémům. Je známá např. svými polemikami, že černoch čili mouřenín není nic rasistického nýbrž popisného, či že v případě četných znásilnění Švédek imigranty nelze svalovat vinu na oběti a o imigrantech tvrdit, že pro prevenci kriminality jen potřebují větší psychologickou podporu.

Zdroje:

http://www.expressen.se/nyheter/sd-kvinna-begransa-muslimers-barnafodande/

http://www.thelocal.se/45400/20130103/

http://sverigesradio.se/sida/artikel.aspx?programid=106&artikel=5397152

http://nyheter24.se/nyheter/politik/735433-sd-ledamot-vill-begransa-barnafodandet-hos-muslimer

http://www.scancomark.com/Scandinavia-today/A-Swedish-far-right-party-politicians-is-clamouring-that-Muslims-give-birth-to-fewer-children-105403102013.html

http://www.svd.se/nyheter/inrikes/sd-politiker-vill-begransa-muslimers-barnafodande_7793486.svd

http://www.topix.com/forum/world/sweden/TCE679QC5IHESME65

http://petterssons.bloggsida.se/politik/sds-annika-rydh-for-mig-ar-neger-en-neger

http://interasistmen.se/granskning/sd-muslimerna-tar-over-varlden-inom-50-ar/

http://bojkottaaftonbladet.wordpress.com/tag/annika-rydh/

http://www.nyhetspressen.se/2295671.html

http://www.newsbcc.com/Sverige/Sverige/SD-ledamot_vill_begr%C3%A4nsa_barnaf%C3%B6dandet_hos_muslimer/216452/

http://expo.se/2013/sd-politiker-vill-begransa-muslimers-barnafodande_5578.html