O málo, a imigranti ve Švýcarsku by byli bez sociálních dávek
Autor: -bj- | Publikováno: 04.12.2012 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace
Ačkoli multikulturalisté z pozice „imigranti-pracanti“ pod tlakem reality ustoupili a připustili pojem „ekonomičtí imigranti“, i to je eufemizmus. Dnes je nabíledni, co „zlí jazykové“ namítají již dávno, a k čemu se lidská mentalita chtě nechtě přece jen logicky kloní, aniž jí to až tak může být pokládáno za zlé - z podstatné části se totiž jedná o „sociální (dávkaře-) imigranty“. Prostě, pokud někde rostou větší banány, je od nepaměti jen logické tam jít, a z bohaté úrody si s potěšením natrhat. Pokud ony banány rostou na správě sociálního zabezpečení, na pradávném principu to nic nemění. Tož, jak dí Šalamoun: „Kde je mnoho chleba, je (rázem) i mnoho těch, kteří z něj (chtivě) jedí“.

Ačkoli multikulturalisté z pozice „imigranti-pracanti“ pod tlakem reality ustoupili a připustili pojem „ekonomičtí imigranti“, i to je eufemizmus. Dnes je nabíledni, co „zlí jazykové“ namítají již dávno, a k čemu se lidská mentalita chtě nechtě přece jen logicky kloní, aniž jí to až tak může být pokládáno za zlé - z podstatné části se totiž jedná o „sociální (dávkaře-) imigranty“. Prostě, pokud někde rostou větší banány, je od nepaměti jen logické tam jít, a z bohaté úrody si s potěšením natrhat. Pokud ony banány rostou na správě sociálního zabezpečení, na pradávném principu to nic nemění. Tož, jak dí Šalamoun: „Kde je mnoho chleba, je (rázem) i mnoho těch, kteří z něj (chtivě) jedí“.

Švýcarští zákonodárci obou komor proto projednávali legislativní návrh, imigranty od sociálních dávek odstřihnout, a ponechat jim jen nárok na pomoc v nouzi – na základní vyžití. Nicméně tento týden návrh ani jednou z parlamentních komor o něco  neprošel. Ve Švýcarsku, které se tváří v tvář masám nezvaných azylantů již potýká s nedostatkem ubytovacích kapacit, bylo cílem návrhu změnit portfolio imigračních proudů více na imigranty-pracanty a odradit imigranty dávkaře.

zdroje:

http://www.zuonline.ch/artikel_107676.html

http://www.20min.ch/schweiz/news/story/Kein-Nothilfe-Regime-fuer-Asylsuchende-10018868

http://www.blick.ch/news/schweiz/mehrheit-des-nationalrats-gegen-generelles-nothilfe-regime-id2126814.html

http://www.nzz.ch/aktuell/schweiz/nothilfe-regime-fuer-asylsuchende-waere-nutzlos-und-fragwuerdig-1.17524024

http://www.tagblatt.ch/aktuell/schweiz/schweiz-sda/Nationalrat-rueckt-von-Nothilfe-Regime-ab;art253650,3223418

http://www.drs.ch/www/de/drs/nachrichten/schweiz/376407.weiter-sozialhilfe-fuer-asylsuchende.html

čtěte také:

Švýcarští mladiství násilně nuceni ke konverzi na islám

Švýcarská policie hledá posily proti cizáckým nájezdnickým bandám

Levicoví Švýcaři se imigrantů již rovněž začínají bát