Imigrantská pečínka: Bobika fuč!
Autor: -bj- | Publikováno: 13.11.2012 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace
Nad výdělkem splakal jeden švýcarský zemědělec z Urdorfu. Na svém ranči s několika ovečkami našel tratoliště krve. Ovce se vystrašeně tetelily v ústraní a chovný beránek Bobik (jméno redakčně změněno) - miláček rodiny - fuč! Sousedka při venčení pejska našla v lesíku kosti a vyvržené skopové vnitřnosti.

Nad výdělkem splakal jeden švýcarský zemědělec z Urdorfu. Na svém ranči s několika ovečkami našel tratoliště krve. Ovce se vystrašeně tetelily v ústraní a chovný beránek Bobik (jméno redakčně změněno) - miláček rodiny - fuč! Sousedka  při venčení pejska našla v lesíku kosti a vyvržené skopové vnitřnosti.

Zvíře bylo zabito nápadně brutálním způsobem. Oznámení na policii. Ta měla jasno. Prohledala nedalekou azylantskou ubytovnu a - v mrazáku 2 Tunisanů našla 20Kg čerstvého skopového. Tunisští žadatelé o azyl se doznali, a na to tata putovali do basy. Rodina zemědělce je v šoku.

zdroje:

http://www.blick.ch/news/schweiz/zuerich/fleisch-lagerte-im-asylheim-id2102186.html

http://www.20min.ch/schweiz/zuerich/story/Asylbewerber-schlachten-Schafbock-Kurti-30892693

http://www.zuerichnews.com/mitten-von-der-weide-asylbewerber-schlachten-schafbock-kurti/

http://www.basellandschaftlichezeitung.ch/blaulicht/wie-asylsuchende-in-kollbrunn-ein-schaf-geschlachtet-haben-109843639

http://ch.localxxl.com/urdorf/mitten-auf-der-weide-asylbewerber-schlachten-schafbock-kurti-1352702939-ctz/

http://news.heute.ch/index.php?c=20

čtěte také:

Švýcarsko: Přepady a násilnosti neustále narůstají

Iniciativa Stop přistěhovalectví a přelidnění

Ach jo, už zase...