Je až šílené vidět jak naší politici a umělci šílí kvůli soudu s holkami co prostě neumějí žádné umění ani hudbu a tak se snaží přitáhnout pozornost urážením pravoslavných a zesměšňováním ruského prezidenta a jeho režimu. Přitom tito umělci a politici mlčí k mnohem horšímu chováni islámských vlád Saudské Arábie, Bahrajnu, Egypta apod. Mlčí k tomu jak jsou ve jménu islámu podle islámských zákonu vraždění, mučeni a terorizováni nevinní lidé.

Na první pohled si může někdo myslet, že zde jde pouze o Rusko a prostě češi mají jen možnost ventilovat si své emoce dvacet let poté co jsme se od ruské okupace svobodili. Jenže tomu tak není. Mnozí z těchto umělců co dnes útočí na Rusko kdysi tak aktivně útočili na Ameriku. Prostě jen změnili strany a slouží novému režimu. Jenže opravdu?

Když sleduji americké zpravodajství vůbec nevidím takovou nenávist k Rusku jako u nás. Naopak Američané se drží spíše zpátky. A vědí proč. Nejsou tak pokrytečtí jako naši umělci a politici. V USA by za podobný čin Pussy Riot možná dostaly i více než v Rusku.

A naše media? Stačilo je pouze chvíli sledovat a člověk si udělal obrázek sám. Tedy ten co trochu je nedůvěřivý jen k oficielním mediím a sleduje i jiné informační zdroje. A tak zatímco hlavni stránky českých deníku plnily fotky a slogany o hrdinném boji hnutí Pussy Riot za svobodu v Rusku a o tom, jak tento boj soudružský podporují čeští umělci a politici, tak v zahraničních mediích se psalo o tom jak stoupenci Pussy Riot ničí památníky na oběti stalinismu a symboly křesťanské víry a to všude kde jen mohou.

A pak mi tvrďte, že se mýlí pravoslavní křesťané a Rusové, kteří poukazuji naproti-křesťanské zaměření hnutí kolem Pussy Riot a na to, že tohle si dovolí všichni ti obhájci Pussy Riot pouze proti křesťanům. Proti muslimům by si to nikdo z nich nedovolil.

Ukázka „uměleckého“ ničení křesťanských symbolů ve jménu Pussy Riot na Ukrajině:

Ukázka „uměleckého“ ničení křesťanských symbolů ve jménu Pussy Riot na Ukrajině

Video zde:

http://lukaslhotan.blog.idnes.cz

čtěte také:

Ruští muslimové dostanou ke konci ramadánu nový televizní kanál

Moskva schválila stavbu obří mešity pro tisíce věřících na okraji Moskvy

Pussy Riot aneb proč vadí Rusko a ne Saudská Arábie