Pronásledování křesťanů: Quo vadis Anglie?
Autor: -bj- | Publikováno: 24.06.2012 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace
Potlačování křesťanství ve jménu multikulturního uprostranění novým náboženstvím přistěhovalců v čele s muslimy naobírá stále zlověstnějších kontur. Po medializovaném zákazu zaměstnancům nosit křesťanské křížky se nyní do medií včetně zahraničních dostává další hořká story příkoří páchaného na křesťanech v kdysi křesťanské Anglii.

Potlačování křesťanství ve jménu multikulturního uprostranění novým náboženstvím přistěhovalců v čele s muslimy naobírá stále zlověstnějších kontur. Po medializovaném zákazu zaměstnancům nosit křesťanské křížky se nyní do medií včetně zahraničních dostává další hořká story příkoří páchaného na křesťanech v kdysi křesťanské Anglii.

Padesátiletý lékař Richard Scott čelí zákazu výkonu povolání. Ve své ambulanci ve výslovně křesťanském Zdravotnickém středisku Bethesda v Margate pověděl jednomu ze svých mladých pacientů se sebevražednými tendencemi, že lze nalézt vnitřní harmonii v Kristu coby dobrotivém původci bytí a velkorysém spasiteli lidí pro věčnou blaženost. Mladý pacient se o tom zmínil doma, a už byl oheň na střeše.

Matka mladíka podala stížnost na lékařskou komoru pro zneužití profesního postavení. Ta dala politkorektně matce zapravdu a Dr. Richardovi oznámila výhost.

Ze zahraničních médií o případu napsala např. i ruská Pravda.ru, která poznamenala, že stejně zděšení a vyklepaní jako vysoká britská lékařská instituce a potažmo dnes celá Británie byli v evangeliích při setkání s Kristem jen běsové.

zdroje:
http://www.dailymail.co.uk/news/article-1389675/Christian-doctor-prescribed-faith-Jesus-fights-job.htm
http://www.pravda.ru/faith/dialog/22-06-2012/1120099-
http://www.guardian.co.uk/society/2012/jun/14/christian-gp-reprimanded-gm
http://www.gmc-uk.org/mobile/news/13333.asp
http://www.bbc.co.uk/news/uk-england-kent-1502141
http://gebetskreis.wordpress.com/2012/06/18/grosbritannien-dr-richard-scott-erhalt-offizielle-verwarnung-der-arztekammer-in-einem-obskuren-prozess/
http://www.telegraph.co.uk/news/religion/8528088/GP-rapped-for-talking-about-God-with-patient.htm
http://coreysviews.wordpress.com/2012/06/17/dr-richard-scott-tells-suicidal-patient-the-devil-haunts-people-who-do-not-turn-to-jesus
http://www.kentonline.co.uk/kentonline/news/2012/june/14/dr_richard_scott_in_tribunal.asp


video:
http://www.youtube.com/watch?v=OwtqxY0vCq

čtěte také:

EU se neshodla na odsouzení pronásledování křesťan

Křesťané jsou nejčastějšími oběťmi náboženského pronásledování

Nejpronásledovanější náboženskou skupinou ve světě jsou křesťané