V Norsku narůstá popularita protiislámské skupiny
Autor: -bj- | Publikováno: 15.03.2012 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace
Se záplavou a nepřizpůsobivostí muslimských imigrantů v Norsku přirozeně posilují i protiislámské nálady. Odrazem toho je razantní nárůst členské základny protiislamizační skupiny Stopp islamiseringen av Norge (Stop islamizaci Norska, SIAN) s těžištěm v Rogalandu. Skupina rovněž získala koncesi na rozhlasové vysílání. „Je naší povinností vůči naší zemi zachovat naše křesťanské hodnoty a rovněž chránit naše děti strašnými a zlými silami islámu“, konstatují zástupci skupiny.

Se záplavou a nepřizpůsobivostí muslimských imigrantů v Norsku přirozeně posilují i protiislámské nálady. Odrazem toho je razantní nárůst členské základny protiislamizační skupiny Stopp islamiseringen av Norge (Stop islamizaci Norska, SIAN) s těžištěm v Rogalandu. Skupina rovněž získala koncesi na rozhlasové vysílání. „Je naší povinností vůči naší zemi zachovat naše křesťanské hodnoty a rovněž chránit naše děti strašnými a zlými silami islámu“, konstatují zástupci skupiny.

zdroje:
http://theforeigner.no/pages/news/rising-popularity-for-anti-islam-group/
http://www.nrk.no/nyheter/distrikt/rogaland/1.8028929
http://www.sian.no/
http://www.aftenbladet.no/meninger/idagdiskuterervi/--Anti-islam-gruppe-fordoblet-2940415.html
http://scrollpost.com/blog/2012/03/11/norway-rising-popularity-for-anti
http://www.newsinenglish.no/2011/09/12/us-embassy-avoided-trouble-on-911/ http://islamineurope.blogspot.com/2012/03/norway-rising-popularity-for-anti-islam.html
http://www.nrk.no/nyheter/norge/1.7739820
http://www.sian.no/node/1580

čtěte také:

Norsko: muslimky u policie můžou nosit hidžáb

Norsko: muslimové šikanují židovské spolužáky

Counter Jihad Brussels 2007: Správa o islamizácii krajín - Nórsko