Německá neziskovka opět vylovila ve Středomoří imigranty a chce je vypustit do Evropy
Autor: -bj- | Publikováno: 24.11.2021 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace
Lukašenko není zdaleka první, kdo otlouká Evropě její vlastní principy a zákony o hlavu. Před italským pobřežím už rejduje loď kontroverzní německé neziskovky Sea-Watch plná imigrantů (475), kteří z Afriky vyráží troskotat do Středozemního moře a neziskovka je ve velkém "zachraňuje" a vozí do Evropy. Itálie a Malta ji už odmítly, zřejmě pro podezření, že není splněna podmínka nahodilosti ztroskotání a jde jen o přestup na moři na jiné plavidlo.

Lukašenko není zdaleka první, kdo otlouká Evropě její vlastní principy a zákony o hlavu.

Před italským pobřežím už rejduje loď kontroverzní německé neziskovky Sea-Watch plná imigrantů (475), kteří z Afriky vyráží troskotat do Středozemního moře a neziskovka je ve velkém "zachraňuje" a vozí do Evropy.

Itálie a Malta ji už odmítly, zřejmě pro podezření, že není splněna podmínka nahodilosti ztroskotání a jde jen o přestup (imigrantů) na moři na jiné plavidlo a jedná se tak spíše o zážitkovou cruiserovou plavbu či pojistný a zachraňovací podvod. Skutečnost ztroskotání nebyla neziskovkou doložena ale ani maltskou a italskou přístavními autoritami vyvrácena. Důkazní břemeno tak spočívá na neziskovce, která jej zatím ovšem neunesla.

zdroj:

https://exxpress.at/475-migranten-an-bord-mehrere-laender-verweigern-sea-watch-4-landegenehmigung/

https://www.quotidiano.net/cronaca/sea-watch-4-ultime-notizie-1.7068740

https://www.informazione.it/a/0F37C661-31A1-45AC-A809-C855AEEE0E5D/Immigrazione-il-governo-non-risponde-alla-richiesta-di-Sea-Watch-di-far-sbarcare-475-migranti

https://www.italy24news.com/News/274541.html

Udělejte správnou věc! Podpořte nás!

Jak nám můžete pomoci?

Sdílejte naše články.

Případně kupte knihy (o imigraci a islámu) u našeho spolupracovníka a šiřte je mezi přátelí:
 

Předem moc děkujeme za pomoc!