Británie: Imigrace musí být zmrazena!
Autor: -bj- | Publikováno: 20.07.2011 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace
Jeden z nejdůvěryhodnějších poradců labouristického poslance Davida Millibanda, Lord Glasman, přišel tento týden s imperativem na úplné zmrazení imigrace do Velké Británie. Požaduje v EU nově interpelovat a projednat principy a pravidla volného pohybu osob, tak aby byla zásadně omezena imigrace zejména mimoevropských osob.

Dnes již jen málokterý zpozdilý politik zatlouká, že by imigrace pod praporem multikulturní ideologie nebyl problém. Západní země intenzívně řeší jak její sociální aspekty - jako včleňování nepřizpůsobivých přistěhovalců do společnosti, vysokou kriminalitu, popírání západních hodnot a demokratické civilizace, tak i aspekty ekonomické – skutečnost, že valná část imigrantů žije na sociálních dávkách a zatěžuje již tak přetížený sociální systém, kterému navíc dochází dech i v důsledku hospodářské krize.

Ukazuje se, že další imigrace by mohla být pro Evropu kritická – sociálně, ekonomicky, demograficky a posléze i kulturně a ideologicky. Není divu, že se zděšení západní občané dožadují šílený imigrační vlak zastavit, a politikům nezbývá než hledat, kde to má vlastně brzdu.

Jeden z nejdůvěryhodnějších poradců labouristického poslance Davida Millibanda, Lord Glasman, přišel tento týden s imperativem na úplné zmrazení imigrace do Velké Británie. Požaduje v EU nově interpelovat a projednat principy a pravidla volného pohybu osob, tak aby byla zásadně omezena imigrace zejména mimoevropských osob.

Glasman navrhuje dočasně úplně imigraci zastavit, a povolovat vstup jen těm imigrantům, jichž má Británie skutečně zapotřebí. Upřednostněni musí být britští občané. Spojené království nemůže být žumpou OSN na světové migranty. Přistěhovalci buď nemají práci, nebo často takovou, ze které neuživí své rozvětvené rodiny, a neúměrně zatěžují sociální systém, který na tyto okolnosti není nadimenzován. Podobně jako v mnoha ostatních zemích Evropy, i v Británii se o masovou imigraci přičinila předchozí levicová vláda.

EU potácející se na hranici svého ekonomického i ideologického bytí a nebytí bude sotva moci nepřihlížet k požadavkům a imperativům těch zemí, díky kterým ještě visí na vodou.

zdroje:
http://www.guardian.co.uk/politics/2011/jul/19/lord-glasman-radical-traditionalist
http://www.telegraph.co.uk/news/uknews/immigration/8643584/Immigration-should-be-frozen-says-Miliband-adviser.html
http://www.globalvisas.com/news/freeze_uk_immigration__says_top_govt_advisor3220.html
http://www.dailymail.co.uk/news/article-2015979/Freeze-UK-immigration-British-people-says-Ed-Milibands-policy-guru.html
http://www.canadaupdates.com/content/freeze-uk-immigration%E2%80%94labor-advisor-16652.html
http://news.africanseer.com/world/139402-freeze-uk-immigration-and-put-british-people-first-says-ed-miliband-s-policy-guru.html
http://islamversuseurope.blogspot.com/2011/06/is-lord-glasman-really-labours-voice-of.html
http://wgriffiths.blogspot.com/2011/07/lord-glasman-comments-on-immigration.html
http://www.telegraph.co.uk/news/uknews/immigration/8644334/Labours-anti-immigration-guru.html
http://www.telegraph.co.uk/news/uknews/immigration/8455072/Labour-lied-to-public-about-immigration-says-Ed-Miliband-aide-Lord-Glasman.html
http://www.dailymail.co.uk/news/article-1377477/Ed-Miliband-ally-attacks-Labour-migration-lies.html

čtěte také:

Úvahy nad Evropou: přistěhovalectví – skoncování s mýtem

Francie: Ilegální imigrace musí být omezena!

Imigrace: Francie čelí historicky největšímu nebezpečí