Holandsko přitvrdí azylovou proceduru
Autor: -bj- | Publikováno: 24.02.2011 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace
Nizozemský ministr pro imigraci Gerd Leers tento týden oznámil další přitvrzení v holandské azylové politice. Přitvrdit by se mělo v rozlišování mezi skutečnými imigranty a ekonomickými, azylové řízení by se celkově mělo urychlit a zkrátit a tím i zlevnit a advokáti imigrantů by tak měli rovněž ostrouhat.

 

Prioritou evropské vnitřní politiky 21. století je jednoznačně vypořádání se s masami imigrantů převážně ze třetího světa a islámských zemí. A to tím více, čím déle předchozí benevolentní vlády zaspaly, jak přiznala vláda např. v Německu. Následně je v současnosti v kurzu logicky trend brzdění imigrace tvorbou restriktivních opatření.

Nizozemský ministr pro imigraci Gerd Leers tento týden oznámil další přitvrzení v holandské azylové politice. Přitvrdit by se mělo v rozlišování mezi skutečnými imigranty a ekonomickými, azylové řízení by se celkově mělo urychlit a zkrátit a tím i zlevnit a advokáti imigrantů by tak měli rovněž ostrouhat.

Zdroj:

http://www.dutchnews.nl/news/archives/2011/02/minister_plans_to_shorten_asyl.php

http://www.rnw.nl/english/bulletin/civil-servants-blamed-asylum-backlog

http://europe.world247.net/netherlands-news/minister-plans-to-shorten-asylum-procedure-cut-lawyers-fees/

http://www.trouw.nl/tr/nl/4492/Nederland/article/detail/1851242/2011/02/23/Leers-Lot-asielzoekers-mogelijk-in-handen-van-burgemeester.dhtml