Putin nařídil Gazpromu dodávat do Evropy
Autor: -bj- | Publikováno: 28.10.2021 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace
Europapaláští tydýti mají víc štěstí než rozumu. Putin je vysekal z jejich plynového šlendriánu. Prezident VladimirPutin nařídil šéfovi Gazpromu Alexeji Millerovi, po ukončení doplňování ruských podzemních zásobníků ihned přikročit ke spolupráci s Německem a Rakouskem v doplňování evropských zásobníků, a to za normální ceny. Spekulanti kteří plyn skoupili za tržní, budou zřejmě pořádně tratit.

Europapaláši mají víc štěstí než rozumu. Putin je vysekal z jejich plynového šlendriánu.

Prezident Vladimir Putin nařídil šéfovi Gazpromu Alexeji Millerovi, po ukončení doplňování ruských podzemních zásobníků ihned přikročit ke spolupráci s Německem a Rakouskem v doplňování evropských zásobníků, a to za normální ceny. Spekulanti kteří plyn skoupili za tržní, budou zřejmě pořádně tratit.

"Na strýčka Vláďu je spoleh", jeden za všechny z rakouských čtenářských komentářů. Zato strýček Joe se na Evropu vykálel... Amerika fŕst, máte smůlu!

zdroj:

https://www.krone.at/2541977

https://www.7sur7.be/monde/prix-de-l-energie-poutine-ordonne-a-gazprom-d-augmenter-ses-livraisons-a-l-ue~abedc3b8/

https://www.focus.de/finanzen/boerse/volumen-schrittweise-erhoehen-putin-will-mehr-gas-nach-deutschland-schicken_id_24369354.html

https://www.eurabia.cz/Articles/55798-hele-voni-prej-si-jako-nejaky-troubove-nevobjednali-plyn-a-lidi-se-ted-prohnou-.aspx

https://exxpress.at/mehr-gas-fuer-oesterreich-putin-kuendigt-weitere-lieferungen-nach-europa-an/