Imigrant ve vyhošťovací vazbě napadl a vážně zranil policistku
Autor: -bj- | Publikováno: 23.07.2021 | Rubrika: Polemika
Ilustrace
Ženy jsou tradičně pro imigranty z muslimských zemí na nižší úrovni než muži, a pokud stojí v nějaké veřejné autoritě a mají vyzývavé necudné imidž, je to třaskavý mix. Na to zřejmě ve středu doplatila i mladá policistka...

Ve středu ráno při výdeji snídaní afghánský imigrant ve vyhošťovací vazbě ve Vídni v Rossauer Lände surově napadl 28-letou policistku a způsobil jí vážná zranění. Přitom od samého začátku na ni řval ženy-dehonestujícící nadávky nejhrubšího zrna.

Ženy jsou tradičně pro imigranty z muslimských zemí na nižší úrovni než muži, a pokud stojí v nějaké veřejné autoritě a mají vyzývavé necudné imidž, je to třaskavý mix. Na to zřejmě ve středu doplatila i mladá policistka.

Případy jako tento dokazují, že odsuny imigrantů do Afghánistánu se nesmí zastavit, konstatoval kancléř Kurz a popřál policistce brzké uzdravení.

Ministr vnitra Karl Nehammer prohlásil, že kdo páchá nasilí proti policistům neguje základní právní principy našeho státu a stavý sama sebe na nejzašší okraj naší společnosti. V Rakousku je ročně zraněno napadením na 1000 policistů, převážně imigranty.

Imigrace pojišťovnám evidentně zvyšuje vyplácená pojistná plnění a pojištěným škodní průběh. Je otázkou, zda část takových plnění neregresovat vůči těm entitám a jednotlivcům, kteří k ní  evidentně svými politickými programy, prohlášeními, akty, činy či propašováváním přispěli. Takové konání řádného hospodáře by pak občanům a institucím (nemocnicím) mohlo snížit pojistné a zvýšit pojistná plnění na jiných produktech.

zdroj:

https://www.krone.at/2467987

https://www.oe24.at/oesterreich/chronik/wien/schubhaeftling-attackiert-polizistin-schwer-verletzt/485224315

https://exxpress.at/afghanischer-schubhaeftling-ging-auf-polizistin-los-jetzt-reagiert-bundeskanzler-kurz/

Západ civilizačně upadá a my toto v České republice nechceme! Politika tolerance masové migrace z Afriky a islámského světa radikálně proměnila západní Evropu a ta se stále více stává islámskou a afrikanizovanou. 

Toto my v České republice nechceme!
Prosím podpořte nás v našem úsilí informovat a probudit českou veřejnost, aby jsme tomuto zabránili v našem domově!
 

Jak nám můžete pomoci?

Sdílejte naše články.

Nebo finančním darem:

Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
 

Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!