Svědectví Češky z Anglie o realitě soužití s muslimskými imigranty
Autor: Redakce | Publikováno: 12.06.2021 | Rubrika: Co píší jinde
Ilustrace
Toto svědectví z Velké Británie (jméno autorky jsme raději začernili) je zveřejněné v debatě na webu časopisu Reflex. Zde ho dáváme v textové podobě a toto svědectví dokazuje, že náš boj proti islamizaci České republiky je správný a hrozba JE REÁLNA: "Mě to nikdo popisovat nemusí. Já to vidím denně a viděla jsem i dvě jejich demonstrace. Většinu mešit v Británii ovládají radikální odnože islámu a ti nově příchozí jsou vesměs otřesně zaostali, úplně závislí ba své komunitě a tomu co řekne imám. Co z toho může být do budoucna? Stačí se projít po anglických městech a budete dobře vidět jaké bude demografické složení obyvatelstva v příští generaci a kam to povede.

Toto svědectví z Velké Británie (jméno autorky jsme raději začernili) je zveřejněné v debatě na webu časopisu Reflex. Zde ho dáváme v textové podobě a toto svědectví dokazuje, že náš boj proti islamizaci České republiky je správný a hrozba JE REÁLNA"Mě to nikdo popisovat nemusí. Já to vidím denně a viděla jsem i dvě jejich demonstrace. Většinu mešit v Británii ovládají radikální odnože islámu a ti nově příchozí jsou vesměs otřesně zaostali, úplně závislí ba své komunitě a tomu co řekne imám. Co z toho může být do budoucna? Stačí se projít po anglických městech a budete dobře vidět jaké bude demografické složení obyvatelstva v příští generaci a kam to povede.
 
 
Stát je ještě tak pitomý že si tohle všecko štědře platí aby se tu naši jinověrci cítili jako doma. A jako u nich doma to tu bude za chvíli vypadat. Respektive někde už vypadá. Sharia soudy, ženské méněcenné, pečlivě pokryté hábity a šátky, mnozí měsíce nezahlednou bělocha, žijí jen mezi svými. Viz kniha Eda Husseina. Bývalý radikální muslim, tomu se snad dá věřit, i když už i jeho napadli za jeho praxí ověřené názory.
 
Především mladí muslimové přicházející v poslední době jsou bojovně naladění. Nejen že demokratický, svobodný svět nechápou, on je přímo irituje. Podle nich je v něm plno hříchu a představuje satana. Jak se vyjádřil kterýsi umírněný muslim v Manchesteru, který tam vede nějaké poradní středisko, je ten klid tady popouzí. Na to nejsou zvyklí. Jejich způsob života je boj a první reakcí je rána. Oni tu neumí žít a ani se to nechtějí naučit. Opravdu si někdo vážně mysli, že si to nakonec nějak sedne a uklidní? Nikdy. Oni se nikdy nevzdají svého. Celé generace tu žijí po svém a jsou stále víc odloučené od zbytku společnosti a také víc radikální.
 
Z tohoto mraku bude jednou hodně pršet a oni se tim ani sami netají. Viz ten magor co vykřikuje v tom videu a armádě a d.ži.h.á.d.u.
 
Já nechápu na co celá slavná západní společnost čeká a kam chce s tímhle přístupem dojít. Lidi zajímá víc kdy můžou jít do hospody než to, že jim země kradou všehoschopní vetřelci."
 

Prosím, pomozte nám probudit a varovat obyvatele České republiky!

Jak nám můžete pomoci?

Sdílejte naše články.

Nebo finančním darem:

Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
 

Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!