Po francouzských byznysmanech volal dnes Putinovi i rakouský kancléř Kurz
Autor: -bj- | Publikováno: 30.04.2021 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace
Včera proběhla s prezidentem Ruské federace Vladimirem Putinem úspěšná videokonference francouzských podnikatelských špiček a generálních ředitelů koncernů, která otevřela ještě více už tak zaháčkovanému francouzskému byznysu v Rusku. Dnes Putinovi volal rakouský kancléř Kurz, že by jeho země velmi stála o to, aby se setkání prezidentů Ruska a USA, Putina s Bidenem, odehrálo právě na její půdě.

Poté, co se východní rusofóbní hujeři v Rusku zcela vodvařili, nastupují na jejich uprázdněná místa o překot západní země. Včera proběhla s prezidentem Ruské federace Vladimirem Putinem úspěšná videokonference francouzských podnikatelských špiček a generálních ředitelů koncernů, která otevřela ještě více - už tak zaháčkovanému francouzskému byznysu - dveře v Rusku.

Dnes Putinovi volal rakouský kancléř Kurz, že by jeho země velmi stála o to, aby se setkání prezidentů Ruska a USA, Putina s Bidenem, odehrálo právě na její půdě. Kurz rovněž přislíbil svoji účast na Hospodářském fóru v červu v Sankt Petersburgu.

Hujeři vyklidili své pozice, a to je jedinečná šance dostat se na jejich místa, než se chytí za hlavu. Západu nezbývá než si přát, aby východním hujerům jejich rusofóbie ještě dlouho takto aktivně vydržela...

zdroj:

https://www.oe24.at/oesterreich/politik/kurz-telefonierte-mit-putin/475875217  

https://www.eurabia.cz/Articles/45099-vychodni-rusofobni-hysterie-vyuzil-francouzsky-byznys-v-rusku.aspx