Východní rusofóbní hysterie využil francouzský byznys v Rusku
Autor: -bj- | Publikováno: 29.04.2021 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace
Zatímco se východní země rozhecovávají do čím dál větší protiruské hysterie, francouzský byznys nepromeškává svoji příležitost. Popřední představitelé francouzských korporátů se dnes ve videokonferenci sešli s ruským prezidentem Vladimirem Putinem, aby utužili své hospodářské vztahy v Ruské federaci. A neodešli s prázdnou...

Zatímco se východní země rozhecovávají do čím dál větší protiruské hysterie, francouzský byznys nepromeškává svoji příležitost. Popřední představitelé francouzských korporátů se dnes ve videokonferenci sešli s ruským prezidentem Vladimirem Putinem, aby utužili své hospodářské vztahy v Ruské federaci. A neodešli s prázdnou.

Prezident Putin vyzdvihl Francii coby druhého největšího investora v Rusku a vůbec největšího zahraničního zaměstnavatele s prestižním renomé a požehnal dalšímu rozvoji rusko-francouzské hospodářské spolupráce, přičemž zaloboval, aby též francouzské regulatorní orgány byly obdobně vstřícné k ruským investicím ve Francii.

Takhle se to dělá. Rusofóbní hujeři, kteří si myslí, jak nejsou chytrý, už jsou dávno v roli užitečných idiotů. Alespoň co se francouzského byznysu týče. A na uvolněné české pozice aspirují mnozí další. Pro zahraniční byznys jsou rusofóbní hujeři k nezaplacení...

zdroj:

https://iz.ru/1158709/maksim-khodykin/investpodkhod-moskva-okazhet-podderzhku-frantcuzskomu-biznesu-v-rossii

https://www.ontvtime.ru/index.php?option=com_content&task=view_record&id=1606&start_record=2021-04-30-00-05-30

Nebuďme otroky Západu ani Východu! Buďme suverénní zemí. Západ civilizačně upadá a my toto v České republice nechceme! Prosím podpořte nás v našem úsilí informovat a probudit českou veřejnost, aby jsme tomuto zabránili v našem domově!
 

Jak nám můžete pomoci?

Sdílejte naše články.

Nebo finančním darem:

Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
 

Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!