Akce Vrbětice byla zřejmě "konzultována" spíše s USA než s EU
Autor: -bj- | Publikováno: 21.04.2021 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace
Vrbětice... Dobře. Ale z které hlavy vzešlo skandální vyhošťování ruských diplomatů? Petříček? Hamáček? Havlíček? Schillerová? Vše nasvědčuje, že s tím přišel premiér Babiš...

Vrbětice... Dobře. Ale z které hlavy vzešla ta skandální divočina s vyhošťováním ruských diplomatů? Petříček? Hamáček? Havlíček? Zaorálek? Schillerová? (Já to nebyl/a..!)

Vše nasvědčuje, že s tím přišel premiér Babiš. Z EU? Sotva. Včera na Radě Evropy Merkelová opět trvala na tom, že plynovod Nord Stream s ruským plynem bude, a k tomu i stabilizované vztahy s Ruskem (takže žádná koordinace vypovídání diplomatů nekyne.. sad). A Zeman vám teď taky na povel křena hned dělat nebude...

To je ovšem už dlouho trnem v oku USA. Teď jen najít nějakého servilního podržtašku... A ten se asi našel...smiley  Navíc asi každému nezabedněnému rodilému Čechovi akce od začátku smrdí cizáckým rukopisem. Natolik, že v ČR zapomněli nejprve poslat protestní nótu s požadavkem na vysvětlení. A je zde i nonverbální indikace z Hradu: VELEZRADA...

Češi se zas jednou odkopali před celým světem. Japonec by v případě takového fiaska pomýšlel na spáchání harakiri (což ovšem není radno), v Česku to alespoň před sebou samými stačí zašvejkovat.

A taková lekcička z diplomacie. Když Francouz řekne: "uvítali bychom, kdybyste se tak ráčili", znamená to "koukejte to udělat!", když Arab řekne: "zařídím to!", znamená to obvykle "jsem (momentálně) v dobrém rozpoložení to udělat", a když anglosaský politik, nota bene zpravodajec, řekne "highly likely", znamená to " povídali, že mu hráli".

Tak šašci, nemyslíte, že té ostudy a Kocourkova bylo dost?! Nejste tady sami za sebe! Kdo to pak po vás bude dávat dohromady!

zdroj:

https://abcnews.go.com/International/wireStory/merkel-defends-germanrussian-pipeline-construction-77183099

https://www.eurabia.cz/Articles/45070-borrell-cesko-se-neobratilo-na-eu-o-koordinovany-postup-proti-rusku.aspx

https://www.eurabia.cz/Articles/45062--highly-likely-rusove-zapojeni-do-vybuchu-ve-vrbeticich.aspx

My toto v České republice nechceme! Prosí podpořte nás v našem úsilí informovat a probudit českou veřejnost, aby jsme tomuto zabránili v našem domově!
 

Jak nám můžete pomoci?

Sdílejte naše články.

Nebo finančním darem:

Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
 

Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!