V Americe probíhá neomarxistický puč
Autor: Jitka Moody | Publikováno: 13.01.2021 | Rubrika: Glosy
Ilustrace
Nic jiného totiž zpackaně cinknuté prezidentské volby v USA nejsou. V moderní kolébce demokracie prosáklo na povrch bahno a momentálně je jen skromná naděje, že během následujících čtyř let se Amerika nezmění v tvrdě socialistickou velmoc, jaká tady ještě nebyla. Nejsem specialista na americké prezidentské volby, ale něco o tom vím. I zarputilý Bidenovec musel vidět, že se něco děje, něco je špatně a hodně jinak, než má být. Zatímco obvykle bývá druhý den po volbách, tedy ve středu, jasno a vítěz má za sebou často už vítězný projev, letos se vše neúměrně natahuje. Je to podezřelé a vše dosahuje takových rozměrů, že to nejde smést ze stolu s odkazem na shodu náhod.

Nic jiného totiž zpackaně cinknuté prezidentské volby v USA nejsou. V moderní kolébce demokracie prosáklo na povrch bahno a momentálně je jen skromná naděje, že během následujících čtyř let se Amerika nezmění v tvrdě socialistickou velmoc, jaká tady ještě nebyla.
 
Nejsem specialista na americké prezidentské volby, ale něco o tom vím. I zarputilý Bidenovec musel vidět, že se něco děje, něco je špatně a hodně jinak, než má být. Zatímco obvykle bývá druhý den po volbách, tedy ve středu, jasno a vítěz má za sebou často už vítězný projev, letos se vše neúměrně natahuje. Je to podezřelé a vše dosahuje takových rozměrů, že to nejde smést ze stolu s odkazem na shodu náhod.
 
 
Při minulé volbě se Trump nad ránem po volebním dni mohl spolehlivě prohlásit za vítěze a jeho soupeřka Clintonová se běžela vyječet do lesa. Letos si o tom mohl nechat zdát. Zatímco stejně jako posledně měl rázně navrch během volební noci, pak se něco stalo. Demokraté zpanikařili a snažili se doslova čímkoli zvrátit neodvratitelné.
 
Proč se počítání hlasů v několika státech zastavilo a zůstalo zamrzlé i celé dny?
 
Jaktože v Michiganu v jeden okamžik naskočily korespondenčně poslané hlasy a zatímco Trumpovi se nepřičetlo ani prd, Biden si připočetl plus 138 609 hlasů? Jaká je pravděpodobnost, že v tomto dost velkém objemu hlasů nebude pro Trumpa hlasovat ani jeden?
 
Proč Biden nabádal už před volbami své voliče ke korespondenčnímu hlasování, zatímco jeho republikánský soupeř varoval, že jsou velmi snadno zmanipulovatelné? A koronavirus do toho netahejte, když jim nevadily tisíce rozpumprlikovaných voličů Demokratů na náměstích po celou noc natlačených na sebe v extázi z Bidena, tak těch pár minut ve volebních místnostech s rozestupy by taky zvládli.
 
Kvůli čemu trvalo celé čtyři dny, než se sečetlo aspoň tolik hlasů, aby z toho vypadl vítěz?
 
Jak se stalo, že ani za týden nejsou spočítány všechny hlasy?
 
Jakto, že oba kandidáti na prezidenta USA překonali rekord v počtu obdržených hlasů? Jedna z možností je, že stovky tisíc hlasů se v některých státech zkrátka objevily. Někdo je vytvořil a nebyli to jednotliví voliči.
 
Věřím, že tohle všechno nechají Republikáni přešetřit, přepočítat a objasnit.
 
Proč taková snaha volby zfalšovat?
Pokud se prokáží nesrovnalosti při sčítání volebních lístků, otřese to celým světem. Fakt, že by právě v „nejlepší zemi na světě“, odkud „vyvážejí demokracii“ došlo k tak ohromujícímu podvodu je nepředstavitelný. I proto tomu jen málokdo je ochoten uvěřit. Znamenalo by to, že desítky tisíc lidí by o tom nejen vědělo, ale aktivně se podílelo. Desítky tisíc lidí by byly ochotny k tak bezprecedenčnímu jednání jako je nedemokratické dosazení vůdce do čela nejsilnější mocnosti světa.
 
Předpokládejme, že Trump bude schopen doložit fakty a důkazy, že k tomu opravdu došlo. Bude to znamenat, že se přepíší dějiny? Pokud soudy budou ochotny přiznat, že se v USA něco takového vůbec může stát, opravdu v sobě najdou odvahu jít proti tolika vysoce postaveným a respektovaným lidem, co za tak mega průserem stojí? Ještě nikdy se to nestalo, aby soudy zvrátily výsledek nejdůležitějších voleb. Už jednou byly velké pochybnosti, a to v opačném gardu. Roku 1988, kdy proti sobě stáli George H. W. Bush a Al Gore. Za vítěze se prohlásil Bush st., ale jeho soupeř nechal přepočítat některé státy. Někde to vypadalo, že by mohl mít pravdu a vyhrál by, nicméně soudy to nepřipustili a zastavili přepočítávání s tím, že prezidentem v letech 1989 až 1993 bude právě Bush st.
 
Jsem přesvědčena, že soudy to nepřipustí ani letos, zvlášť když ty podvody vypadají tak bezskrupulozní a masivní.
 
Jenže proč se vůbec obtěžovali vsadit úplně všechno, když bývalo jednodušší a férovější přežít další čtyři roky s Trumpem v Bílém domě a pak by se mohli do Bílého domu zase vrátit Demokraté?
 
Socialistický puč
Právě v takhle vyhrocené době, čemuž silně pomáhala média, byla šance zvolit do čela kandidáta s tvrdě socialistickým myšlením, který se nebojí být tím, kdo změní USA od základu a nastolí onen vysněný socialismus.
 
Tím týpkem pochopitelně není Biden. Je to Kamala Harris.
 
Zatímco její ekonomické pojetí může být středové, ve všem ostatním je zanícená marxistka a protibílá aktivistka. Když černí zapalovali auta a rabovali obchody, prohlásila, že jen „krmí své hladové děti“. Je mezi Demokraty, kteří prosazují, aby se policii sebraly peníze a tedy fakticky žádá odzbrojit ty, kteří stojí mezi bezpečností a zločinností.
 
Socialistům se podařilo podstrčit médiím Trojského koně a ti ho s velkou slávou zavezli rovnou do Oválné pracovny.
 
Vyvstává otázka co s Bidenem, tedy s tím, kdo byl hlavní tváří celé prezidentské kampaně a co se vyhlásil za 46. prezidenta Spojených států. Ten jaksi stojí Kamale v cestě. Přesto byl pro mnoho demokratických voličů přijatelnější a hlavně je natolik nevýrazný, že nikomu tak moc nevadil, když při primárkách vybírali koho pošlou do ringu s nenáviděným Trumpem. Zatímco tak před dvaceti lety mohl být celkem fajn prezidentem, dnes je to senilní, slabý muž, se kterým někdo v pozadí cloumá směrem, kterým jim to vyhovuje. Jenže co tedy s ním?
 
Těch možností je několik. Asi by bylo nejjednodušší, kdyby ve svém pokročilém věku 78 let zkrátka zemřel. Pokud se ale ukáže, že má tuhý kořínek, prostě ho radikální levicové křídlo Harrisové přinutí odstoupit. Důvody se jistě najdou. Prohlásí ho za senilu? Zlomí mu vaz synovy kauzy na Ukrajině? Nebo odněkud vytáhnou důkazy, že má rád malé holčičky více, než by bylo zdrávo?
 
Pak přijde to pravé peklo.
 
Americká socialistická republika bude jiná, než čím jsme si prošli my. Bude víc globální a rasová. Nepůjde tam moc o dělnickou třídu, ale progresivně se budou tlačit menšiny. U nás soudil soudce z lidu, kterého vzali od nějakého výrobního stroje, v těchhle zvrácených Spojených státech to bude černá bipolární transsexuálka s vystudovanými gender studiemi, kdo bude rozhodovat o životě bílých heterosexuálních mužů a nebudou ušetřeni ani když to byli především oni, kdo přišel s agendou politické korektnosti a prosazoval a zvýhodňoval všelijaké menšiny.
 
Bílý heterosexuál bude pro americké socialisty u moci tím, čím byli intelektuálové Sovětům. Hlavní nepřítel. Reakcionář. Původce veškerých ústrků, nespravedlnosti, křivd a zkrátka všeho zla.
 
Teď tam mají 70 milionů nepřátel. Voličů Trumpa. Bude zajímavé sledovat, jak se s nimi socialisti vypořádají. Bude to ale také mrazivé, bolavé a určitě šokující. Celým světem to otřese, úplně se zpřehází bohatství a prosperita. Protože každý, kdo by si myslel, že se ho komunistická Amerika netýká, se pořádně plete.

 

Převzato z webu autorky.

Prosím podpořte nás i v této těžké době bránit Českou republiku před invazi uprchlíků z Afriky a šířením islámu! Jak nás můžete podpořit?

Finančním darem:

Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
 

Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!