Kontrarozvědka má obavy z podobného dění jako v USA
Autor: -bj- | Publikováno: 12.01.2021 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace
Dění v USA nám musí být varováním. Nepokoje, které vidíme v USA, nejsou žádný cizí fenomén, ale jsme s nimi přímo konfrontováni. Tlak v kotli stoupá. Sám dostávám výhrůžky, abych si připravil závěť. Musíme se připravit, že aktivisté si vezmou za cíl samotné politiky, aby ukázali, že stát není s to své reprezentanty ochránit“, uvedl Kramer.

Šéf durynské kontrarozvědky (Úřadu an ochranu ústavy) Kramer varuje před inspirací krajní pravice a podobnými scénami jako v USA.

„Dění v USA nám musí být varováním. Nepokoje, které vidíme v USA, nejsou žádný cizí fenomén, ale jsme s nimi přímo konfrontováni. Tlak v kotli stoupá. Sám dostávám výhrůžky, abych si připravil závěť. Musíme se připravit, že aktivisté si vezmou za cíl samotné politiky, aby ukázali, že stát není s to své reprezentanty ochránit“, uvedl Kramer.

Ultralevicové socialistické vlády v západních zemích to se svou neomalenou politikou přepálili, a mají dnes proti sobě prakticky polovinu obyvatelstva, a to zjitřeného vnucováním ultraliberálních manýrů za perzekutivního policajtování. Kramer ví, o čem mluví, když uvedl, že "tlak v kotli stoupá".

zdroj:

https://www.welt.de/politik/ausland/live223889884/USA-Liveticker-Verfassungsschuetzer-warnt-vor-Nachahmern-in-Deutschland.html

Prosím podpořte nás i v této těžké době bránit Českou republiku před invazi uprchlíků z Afriky a šířením islámu! Jak nás můžete podpořit?

Finančním darem:

Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
 

Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!