Video: Imigranti na Silvestra zplundrovali Vídeň
Autor: -bj- | Publikováno: 01.01.2021 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace
Žádnou toleranci imigrantům!, požaduje ministr vnitra Nehammer. Tady vidíte, jaké nebezpečí přichází z imigrantských paralelních společností! naříká ministryně pro integraci Raabová. Odsun!, postuluje lídr opozičních Svobodných (FPÖ) Hoffer. Zločinecká islamistická imigrantská chátra!, vyjádřil svůj šok šef vídeňských svobodných Nepp.

Žádnou toleranci imigrantům!, požaduje ministr vnitra Nehammer. Tady vidíte, jaké nebezpečí přichází z imigrantských paralelních společností! naříká ministryně pro integraci Raabová. Odsun!, postuluje lídr opozičních Svobodných (FPÖ) Hoffer. Zločinecká islámistická imigrantská chátra!, vyjádřil svůj šok šef vídeňských svobodných Nepp.

Zatímco Silvestr v ostatní rakouské Vídni díky lockdownu proběhl poklidně, v imigrantské čtvrti Favoriten se děly věci. Imigranti za halasného řevu Aláhu akbar ! táhli ulicemi, rozmlátili okna, výlohy, z oken házeli dělbuchy na pěší, odpalovali trhaviny v odpadkových koších a když dorazily policejní oddíly, napadli je a zasypali je pyrotechnikou. Policistům se nakonec nad ránem podařilo běsnící imigranty zkrotit a některé z nich zatknout.

Po červnových nepokojích ve vídeňské imigrantské čtvrti Favoriten, které na několik dní ochromily Vídeň a vynutily si přijetí protiopatření na vládní úrovni (eurabia.cz exkluzivně reportovala), je to další zásek, který imigranti uštědřili svým naivním chlebodárcům. Naivní však už zdaleka všichni nejsou : «Příkře nedemokratické a nesolidární» s hostitelskou společností, verbálně si odplivl ministr vnitra Nehammer, a vyhlásil zesílená policejní opatření v imigrantské čtvrti, vč. policistů v civilu. Ministryně Raabová policii poděkovala, že se jí podařilo před imigranty ostatní spořádané obyvatelstvo ochránit.

Na pozadí imigrantských násilností pár kilometrů od české hranice se jeví jakékoli kecy o jejich přijímání, už nejen jako zpozdilé, ale přímo otevřeně nepřátelské zdejšímu společenskému a státnímu zřízení. A ty kecy mají své konkrétní proponenty...

zdroj+video:

https://www.oe24.at/oesterreich/chronik/wien/30-personen-randalierten-an-silvester-am-reumannplatz/459539768 https://www.krone.at/2309546

https://www.heute.at/s/nehammer-schickt-jetzt-sondereinheiten-nach-favoriten-100120588

https://www.oe24.at/oesterreich/chronik/wien/ausschreitungen-bezirksvorsteher-fuer-mehr-polizei-in-favoriten/459636305

https://www.derstandard.at/story/2000122875346/grosseinsatz-in-wien-mob-beschoss-polizisten-mit-pyro-gegenstaenden?ref=rec

https://www.heute.at/s/schock-video-zeigt-wie-teenie-in-wien-mit-pistole-feuert-100120589

https://www.vienna.at/silvester-ausschreitungen-in-wien-keine-toleranz-von-nehammer/6854016

https://www.kleinezeitung.at/oesterreich/5917761/Mob-griff-Polizisten-an_Grosseinsatz-in-Favoriten_Mob-beschoss

https://www.heute.at/s/feuer-und-zerstoerung-bei-boeller-schlacht-in-favoriten-100120536

Prosím podpořte nás i v této těžké době bránit Českou republiku před invazi uprchlíků z Afriky a šířením islámu! Jak nás můžete podpořit?

Finančním darem:

Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
 

Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!