Transaktivisté z LGBT propaguji mrzačení děti, ale britský soud se jim konečně postavil
Autor: Martin Gust | Publikováno: 04.12.2020 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace
Konecne se nekdo postavil transhysterii - 23letá Keira Bellova, ktere v sestnacti letech zacali podavat blokacni hormony a posleze ji operativne odebrali prsa jen aby si to o par let pozdeji rozmyslela, vyhrala soudni spor s NHS. Podle soudu je krajne nepravděpodobné, aby dite mladsi sestnacti let mohlo vyslovit dostatečně informovaný souhlas s tak zavaznym lekarskym zasahem s celozivotnimi dusledky.

Konecne se nekdo postavil transhysterii - 23letá Keira Bellova, ktere v sestnacti letech zacali podavat blokacni hormony a posleze ji operativne odebrali prsa jen aby si to o par let pozdeji rozmyslela, vyhrala soudni spor s NHS. Podle soudu je krajne nepravděpodobné, aby dite mladsi sestnacti let mohlo vyslovit dostatečně informovaný souhlas s tak zavaznym lekarskym zasahem s celozivotnimi dusledky. 
 
O schopnosti plne porozumět dosahu takoveho rozhodnuti pochybuje soud i u mladších osmnacti let. 
 
Tak snad tenhle zrudny vysledek hystericke kampane transaktivistu, zcela odporujici Hippokratove prisaze a vsem profesionálním standardům, zmizi z britského zdravotnictvi.
Dostat nejaky pripad k soudu ovsem trvalo celých patnáct let, v jejichz prubehu systém nejspíš zmrzacil stovky dětí.
 
Podle vyjádření transaktivistu je vysledek sporu tragédie. Kez by to pro ne tragédie opravdu byla.
 
Zdroj: www.theguardian.com
 
Prosím podpořte nás i v této těžké době bránit Českou republiku před invazi uprchlíků z Afriky a šířením islámu! Jak nás můžete podpořit?

Finančním darem:

Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
 

Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!