Vakcína: AstraZeneca zbabrala testy
Autor: -bj- | Publikováno: 30.11.2020 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace
Její testy byly doslova zpackány a jsou tudíž neprůkazné. Hlavní „chyby“ spočívají v neúměrně malém vzorku dobrovolníků z rizikové skupiny starších ročníků, a dále, u části probandů byla aplikována naředěná dávka, takže de facto neodzkoušeli plné dávkování. Testy AstraZeneca se tak vrací na začátek...

Když koncem léta Rusko oznámilo hotovou vakcínu Sputnik V, a EU a spousta mediálních škarohlídů hned začalo supět, že ruská vakcína není ok, že není dobře otestovaná, kdesi cosi. Nakonec na jejich slova dnes došlo, avšak … u britsko-švédské vakcíny od firmy AstraZeneca, kterou EU nasmlouvala.

Její testy byly doslova zpackány a jsou tudíž neprůkazné. Hlavní „chyby“ spočívají v neúměrně malém vzorku dobrovolníků z rizikové skupiny starších ročníků, a dále, u části probandů byla aplikována naředěná dávka, takže de facto neodzkoušeli plné dávkování. Testy AstraZeneca se tak vrací na začátek – musí být provedeny znovu.

V té době už budou ruskou vakcínou proočkovány miliony lidí. A jestli v EU budou umírat lidi a v Číně, Rusku a ostatním světě ne, papalášům taková genocida jen tak neprojde. Politkorektnost totiž ve vědě a přírodních zákonech neplatí. A to může být mazec...

zdroj:

https://www.oe24.at/welt/rueckschlag-fuer-astrazeneca-ein-corona-impfstoff-muss-zurueck-an-den-start/455720832

https://www.t-online.de/nachrichten/panorama/id_89016212/astrazeneca-muss-corona-impfstoff-erneut-testen.html

https://www.zeit.de/wissen/gesundheit/2020-11/astrazeneca-corona-impfung-wirksamkeit-studie-vertrauen

https://www.eurabia.cz/Articles/44625-eu-bez-ockovani-vas-uz-nemusi-zamestnat.aspx

Prosím podpořte nás i v této těžké době bránit Českou republiku před invazi uprchlíků z Afriky a šířením islámu! Jak nás můžete podpořit?

Finančním darem:

Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
 

Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!