Jižní státy chtějí zas přerozdělovat imigranty
Autor: -bj- | Publikováno: 27.11.2020 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace
Středomořské země požadují znovu se vrátit k povinné solidaritě, tj. povinnému přerozdělování imigrantů. Inu, logikou jihoevropských představitelů – udržujte bordel, aby byl zachován (dosavadní) řád. Genialita Járy Cimrmana má dnes ve Středomoří silnou konkurenci.

Středomořské státy EU – Španělsko, Itálie, Řecko a Malta - zaslaly dopis Merkelové, Leyenové a Michelovi, v němž vyjadřují nespokojenost s novou koncepcí imigrační politiky, kdy zemím, které imigranty nechtějí je umožněno se vykoupit sponzorováním návratu imigrantů. Jmenované jižní země požadují znovu se vrátit k povinné solidaritě, tj. povinnému přerozdělování imigrantů. (Poviná solidarita je ovšem protimluv, protože solidarita předpokládá dobrovolnost, a nemůže být tudíž povinná. Něco jako volitelný zákaz. Kdo vymýšlí takové hovadiny? A kolik za to bere..?) Navíc EU dnes už sama přiznává, že 2/3 ilegálů jsou ekonomičtí imigrati a nemají tudíž na azyl právo.

Inu, logikou jihoevropských představitelů – udržujte bordel, aby byl zachován (dosavadní) řád. Genialita Járy Cimrmana má dnes ve Středomoří silnou konkurenci.

zdroj:

https://wpolityce.pl/swiat/528460-kraje-poludnia-chca-przymusowej-relokacji-migrantow

Prosím podpořte nás i v této těžké době bránit Českou republiku před invazi uprchlíků z Afriky a šířením islámu! Jak nás můžete podpořit?

Finančním darem:

Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
 

Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!