Starosta se opovážil do svého imigrantského okrsku: střelba
Autor: -bj- | Publikováno: 26.11.2020 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace
Starosta pařížské příměstské části Seine-Saint-Denis se v úterý s dvěma dalšími úředníky vydal do imigrantského okrsku, aby poučil “imigrantské” občany, že nemají odpadky vyhazovat z okna na školní dvůr. Když starosta odcházel, či spíše se dal na ústup stříleli po něm z improvizovaných tubusů...

Starosta Olivier Sarrabeyrouse pařížské příměstské části Seine-Saint-Denis se v úterý s dvěma dalšími úředníky vydal do imigrantského okrsku, aby poučil “imigrantské” občany, že nemají odpadky vyhazovat z okna na školní dvůr. Mladí imigranti mu prpíchli pneumatiky u skútru a i ten pak zdemolovali. Když starosta odcházel, či spíše se dal na ústup stříleli po něm z improvizovaných tubusů.

Starosta podal na neznámé pachatele žalobu s tím, že žádné no-go zóny a zastrašování starosty v jeho volebním okrsku nebudou tolerovány. A to je asi tak všechno. Příště si to asi rozmyslí, chodit do no-go zóny.

zdroj:

https://www.7sur7.be/monde/un-maire-et-ses-adjoints-vises-par-des-tirs-de-mortiers-d-artifice-en-seine-saint-denis~ae0a74de/

Prosím podpořte nás i v této těžké době bránit Českou republiku před invazi uprchlíků z Afriky a šířením islámu! Jak nás můžete podpořit?

Finančním darem:

Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
 

Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!