Soros vyzývá EU k zásahu proti Maďarsku a jeho spojencem se stali maďarští antisemité
Autor: Martin Gust | Publikováno: 24.11.2020 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace
Soros vyzyva EU, aby zacala primo financovat madarskou opozici. V atmosféře sporů o americké volby je docela roztomilé, ze jako důvod udává údajné volebni podvody, včetně "manipulace s korespondenčními hlasy a zásahy do počítačového scitaciho programu." 😁 A mně pritom média tvrdí že takové věci jsou zhola nemožné..... Hm.

Soros vyzyva EU, aby zacala primo financovat madarskou opozici. V atmosféře sporů o americké volby je docela roztomilé, ze jako důvod udává údajné volebni podvody, včetně "manipulace s korespondenčními hlasy a zásahy do počítačového scitaciho programu." 😁  A mně pritom média tvrdí  že takové věci jsou zhola nemožné..... Hm.
 
Ještě roztomilejsi je, ze zpráva (jím placené 😁) neziskovky, na niz v textu odkazuje, se opírá o tvrzeni kandidata vskutku liberalni strany Jobbik. 
 
Ovsem pote, co Jobbik opustil odmitavy postoj k EU, zmenil se z "antisemitskych neonacistů" na "centristickou stranu se zbytkovymi nacionalistickými tendencemi." To budou ty evropské hodnoty.
 

Zdroj: https://www.project-syndicate.org/

 

Prosím podpořte nás i v této těžké době bránit Českou republiku před invazi uprchlíků z Afriky a šířením islámu! Jak nás můžete podpořit?

Finančním darem:

Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
 

Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!