Čeští muslimové umírají v řadách islámských teroristů v Sýrií
Autor: Redakce | Publikováno: 15.11.2020 | Rubrika: Co píší jinde
Ilustrace
Deník DNES zveřejňuje podrobnosti o českých muslimských teroristech. Dávno předtím, než se varování před českými muslimskými teroristy objevilo ve zprávách policie a české tajné služby BIS, tak před nimi varoval spisovatel Lukáš Lhoťan a byl za to zesměšňován a urážen. Lukáš Lhoťan ovšem nejen varoval, ale ve své knize Islám a islamismus v České republice zveřejnil i podrobné informace a důkazy o aktivitách nejen českých muslimských radikálů, ale i podporu terorismu ze strany vedení českých mešit.

Deník DNES zveřejňuje podrobnosti o českých muslimských teroristech.  Dávno předtím, než se varování před českými muslimskými teroristy objevilo ve zprávách policie a české tajné služby BIS, tak před nimi varoval spisovatel Lukáš Lhoťan a byl za to zesměšňován a urážen. Lukáš Lhoťan ovšem nejen varoval, ale ve své knize Islám a islamismus v České republice zveřejnil i podrobné informace a důkazy o aktivitách nejen českých muslimských radikálů, ale i podporu terorismu ze strany vedení českých mešit. 
 
Jeho unikátní kniha nemá na českém knižním trhu, a nejspíše ani na evropském, konkurenci a přináší desítky fotokopií tajných dokumentů českých muslimských extremistů, fotek a pod.
 
Lhoťanovu knihu (a mnoho dalších politický nekorektních knih) si můžete zakoupit zde www.lukaslhotan.cz