Čeští fotbalisté podpořili černošské rasisty z BLM. Emanuel Moravec by měl z nich radost ...
Autor: Redakce | Publikováno: 16.10.2020 | Rubrika: Glosy
Ilustrace
V novem sportu "zaklekavani na vydrz" podlehlo druzstvo reprezentujici divizi Umělých hnojiv Agrofertu vytrvalym Modrakum z hor. V alternativnim vesmiru se nekde hral fotbal ČR - Skotsko. Soutěž v kleceni porada organizace, ktera jinak tresta vsechny politicke projevy pri zapasech, vcetne pripominky Varšavského povstání. (PS - Tu barvu chemickych zvratku oznacuji media za "lipovou zeleň.")

Martin Gust píše: V novem sportu "zaklekavani na vydrz" podlehlo druzstvo reprezentujici divizi Umělých hnojiv Agrofertu vytrvalym Modrakum z hor. V alternativnim vesmiru se nekde hral fotbal ČR - Skotsko. Soutěž v kleceni porada organizace, ktera jinak tresta vsechny politicke projevy pri zapasech, vcetne pripominky Varšavského povstání. (PS - Tu barvu chemickych zvratku oznacuji media za "lipovou zeleň.")
 
 
Lukáš Lhoťan dodává: Češti fotbalisté na zápase poklekli na znamení podpory protibělošského hnutí BLM (Black Lives Matter). Opravdu ještě podporujete český fotbal? Tohle je spíše dobrovolný fotbal hlásající nesmysl neomarxistů a nenávidějící bělochy. Až sem to češti fotbalisté dopracovali 🙁 Ne, tihle fotbaloví sráči možná berou miliony, ale nás nereprezentuji!!!
 UŽ NIKDY NEBUDEME SLAVIT ŽÁDNÉ VÍTĚZTVÍ fotbalového týmu v tomto složení, které  oni získají za to, jak nadšeně černým rasistům lezou do analů ...
Tohle není české fotbalový tým, tohle je fotbalový tým sráču nenávidějící bělochy a milující černé rasisty ...
 
 
Přátele vidíte proti čemu my zde na webu bojujeme? Proč potřebujeme i Vaší pomoc?
 
Prosím podpořte nás i v této těžké době bránit Českou republiku před invazi uprchlíků z Afriky a šířením islámu! Jak nás můžete podpořit?

Finančním darem:

Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
 

Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!