Podpořme Geerta Wilderse: Teď, nebo až zase za čtyři roky. A možná už pozdě!
Autor: Redakce | Publikováno: 22.05.2010 | Rubrika: Z redakce
Ilustrace
Redakce Eurabia.cz nejen proto právě darovala na kampaň Geerta Wilderse 100,- EUR. Podpořte i Vy Geerta Wilderse a jeho stranu - ať už jakoukoliv částkou! Odpusťte si třeba zajít tuto sobotu na pivo a to, co ušetříte, pošlete na Wildersovu kampaň. Způsobí Vám to malou újmu a podpoříte důležitou věc v důležitou dobu.

Kromě Geerta Wilderse není jediný politik v Evropě, který by měl podobné názory jako máte právě Vy. Geert Wilders kandiduje ve volbách do dolní komory parlamentu Nizozemska a potřebuje podporu. Volby rozhodnou, jak se bude politicky Nizozemsko ubírat a jeho případný úspěch může pomoci politikům se stejnými idejemi také v dalších zemích Evropy.

Wildersova Strana za svobodu (PVV) odmítla peníze od vlády, aby mohla zůstat nezávislá, na rozdíl od všech ostatních stran, které vládní úplatky s radostí přijímají. PVV stojí nyní před vážnou výzvou, jak přežít letošní volební sezónu.

Redakce Eurabia.cz nejen proto právě darovala na kampaň Geerta Wilderse 100,- EUR. Podpořte i Vy Geerta Wilderse a jeho stranu - ať už jakoukoliv částkou! Odpusťte si třeba zajít tuto sobotu na pivo a to, co ušetříte, pošlete na Wildersovu kampaň. Způsobí Vám to malou újmu a podpoříte důležitou věc v důležitou dobu.

A jak na to? Je to jednoduché - stačí kliknout na osobní stránce http://www.geertwilders.nl/i na tuto ikonku (vlevo nahoře) a pak už postupujete intuitivně dále.

Evropa potřebuje Vaši pomoc (pokud pochybujete, zamyslete se, kdo jiný může pomoci než právě Vy?)

Redakce Eurabia.cz