Hrnky a otvíráky s jasným vzkazem - Islám v naší vlasti nechceme!
Autor: Redakce | Publikováno: 12.08.2020 | Rubrika: Reklama
Ilustrace
Protože nesmíme usnout na vavřínech a dovolit tak islamofilům a stoupencům masové migrace do Evropy, aby nás překvapivě převálcovali a prosadili si příliv masy muslimských uprchlíků do České republiky, tak se snažíme nejen zveřejňovat zde aktuální informace, al taky poskytnout všem antiislamistům propagační materiály, například hrnky, placky a otvíráky s antiislámskými hesly, aby mohli naše myšlenky dostat mezi své přátelé. V době, kdy stoupenci islámu a současně i propagatoří LGBT dostávají miliony na své aktivity, například od hlavního města Prahy, tak my jsme plně závislí jen na Vaší pomoci. Těší nás, že některé z naších hrnků a otvíráků již mají například v některých hospodách. Nebojte se dát svůj názor najevo a bojovat za něj! Islám tady nechceme!

Protože nesmíme usnout na vavřínech a dovolit tak islamofilům a stoupencům masové migrace do Evropy, aby nás překvapivě převálcovali a prosadili si příliv masy muslimských uprchlíků do České republiky, tak se snažíme nejen zveřejňovat zde aktuální informace, al taky poskytnout všem antiislamistům propagační materiály, například hrnky, placky a otvíráky s antiislámskými hesly, aby mohli naše myšlenky dostat mezi své přátelé.

V době, kdy stoupenci islámu a současně i propagatoří LGBT dostávají miliony na své aktivity, například od hlavního města Prahy, tak my jsme plně závislí jen na Vaší pomoci. Těší nás, že některé z naších hrnků a otvíráků již mají například v některých hospodách. Nebojte se dát svůj názor najevo a bojovat za něj! Islám tady nechceme!   

Hrnky s nápisem Islám v Č.R. nechceme!

Hrnek si můžete zakoupit zde.

Máme také otvírak s nápisem Islám v ČR nechceme! Kekoupi zde.

Máme také placku k přišpendlení s nápisem Islám v ČR nechci! Ke koupi zde. 

Hrnek: Islám na Moravě nechceme!

Hrnek si můžete zakoupit zde.

Máme také otvírák s nápisem Islám na Moravě nechceme!

Máme také placku k přišpendlení s nápisem Islám na Moravě nechceme! Ke koupi zde.

Hrnek s nápisem Nie chcemy islamu na Šlonski!

Hrnek si můžete zakoupit zde.

Otvírák s nápisem Nie chcemy islamu na Šlonski! Si můžete zakoupit zde.

 

Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!