Výsledek summitu: EU musí existovat ještě 30 let. Aby korona-půjčku splatila...
Autor: -bj- | Publikováno: 25.07.2020 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace
Výsledek rozhádaného summitu, že si EU půjčí na koronakrizi 750mld.€ bude mít za následek, že „eurounijní manželské jho“ bude muset trvat ještě 30 let. Z holandských řad zaznívá návrh, aby takovýto výjimečný krok podléhal celounijnímu referendu.

Výsledek rozhádaného summitu, že si EU půjčí na koronakrizi 750 mld.€ bude mít za následek, že „eurounijní manželské jho“ bude muset trvat ještě přinejmenším 30 let. Tak dlouho totiž bude EU půjčky splácet. Na tuto skutečnost poukázal hned na summitu předseda Evropské rady Charles Michel.

Koluje po internetu

Zda je zadlužování EU vůbec v souladu se Smlouvou o EU, rozporují rovněž někteří europoslanci. Ba z holandských řad zaznívá návrh, aby takovýto výjimečný krok podléhal celounijnímu referendu.

Žádná sláva, tedy. Jen vyrážení klínu klínem. Jisté země EU budou za půjčené peníze (jiných) dělat haura, a hrát si na něco, co už dávno nejsou. Nepřispělo by pak tedy k větší stabilitě Evropy, tento nestabilní spolek už zrušit?

Na životech Východoevropanů záleží! East-European Lives Matter! EELM!  

Kalousek se nám nad dluhy již raduje ...

 

 

zdroj:

https://www.focus.de/politik/ausland/konsequenz-des-gipfels-wegen-schulden-ehe-die-eu-wird-noch-mindestens-30-jahre-existieren_id_12242080.html

Prosím podpořte nás i v této těžké době bránit Českou republiku před invazi uprchlíků z Afriky a šířením islámu!
 
Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!
 
Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
 
Případně kupte hrnky či knihy (o imigraci a islámu) u našeho spolupracovníka a šiřte je mezi přátelí: