Černošský rasismus a diskriminace bělochů ovládly USA i Anglií
Autor: ZN | Publikováno: 18.06.2020 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace
Chicago Sun-Times oznámilo, že se připojuje k dalším redakcím po celé zemi a odteď bude psát v souvislosti s rasou Black a Brown velkým počátečním písmenem B a svým redaktorům přikázalo psát white zásadně s malým w. To v zájmu boje proti rasismu a v zájmu bezproblémového soužití.

Chicago Sun-Times oznámilo, že se připojuje k dalším redakcím po celé zemi a odteď bude psát v souvislosti s rasou Black a Brown velkým počátečním písmenem B a svým redaktorům přikázalo psát white zásadně s malým w. To v zájmu boje proti rasismu a v zájmu bezproblémového soužití.
 
Pokud se vás dotkla smrt pana Floyda a odkaz hnuti BLM, tak se k tomu muzete prihlasit v Oxfordu a dostanete “polehcujici okolnosti” pri znamkovani. Jakehokoliv predmetu. Je to pekne nazvane “dekolonizace stupnu”. Matematika je rasismus, protoze cernosi v ni nejsou dobri. Rikaji take.
 
Take je treba vymytit ucivo od prevazne bilych autoru. A je potreba se o nich tolik neucit. Treba v USA momentalne zakazuji Marka Twaina a dalsi bile autory.
 
Prosím podpořte nás i v této těžké době bránit Českou republiku před invazi uprchlíků z Afriky a šířením islámu!
 
Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!
 
Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX