Albánští muslimové terorizují Řeky a EU k tomu mlčí!
Autor: Ivan David | Publikováno: 08.04.2020 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace
Albánská policie zatýká občany řecké národnosti za nošení pravoslavného kříže – chystá se etnická čistka k uvolnění místa pro muslimské migranty z Turecka? Řecký server pronews.gr zveřejnil informace o zatýkání albánských občanů řecké národnosti. Řeky, kteří nesli pravoslavné kříže z ostrova Athos a vlaječky z kláštera sv. Jiří pozatýkala zásahová jednotka albánské zvláštní protiteroristické policejní jednotky Renea. Podle řeckého serveru el.gr byla řada etnických Řeků zatčena bez řádného příkazu, který by polici podle zákona měl vydat státní zástupce. Oba řecké servery uvádí, že oficiálně byli Řekové zatčeni za „porušení karantény“. Zvláštní na celé události je, že na „narušitele karantény“ se policisté vydali vyzbrojeni jako na obléhání opevněného hnízda loupežníků. Podle informací obou řeckých serverů byli zatčení Řekové albánskými policisty biti a psychicky týráni.

Albánská policie zatýká občany řecké národnosti za nošení pravoslavného kříže – chystá se etnická čistka k uvolnění místa pro muslimské migranty z Turecka? Řecký server pronews.gr zveřejnil informace o zatýkání albánských občanů řecké národnosti. Řeky, kteří nesli pravoslavné kříže z ostrova Athos a vlaječky z kláštera sv. Jiří pozatýkala zásahová jednotka albánské zvláštní protiteroristické policejní jednotky Renea. Podle řeckého serveru el.gr byla řada etnických Řeků zatčena bez řádného příkazu, který by polici podle zákona měl vydat státní zástupce. Oba řecké servery uvádí, že oficiálně byli Řekové zatčeni za „porušení karantény“. Zvláštní na celé události je, že na „narušitele karantény“ se policisté vydali vyzbrojeni jako na obléhání opevněného hnízda loupežníků. Podle informací obou řeckých serverů byli zatčení Řekové albánskými policisty biti a psychicky týráni.
 
Server pronews.gr uvádí, že všichni zatčení jsou z oblasti severního Epiru, kde žije početná řecká národnostní menšina. Server el.gr upozorňuje, že právě do této oblasti má být podle dohody mezi tureckým prezidentem Recepem Erdoganem a albánským prezidentem Edie Ramou umístěno 30 tisíc muslimských migrantů z Turecka. Pronews uvádí, že jde většinou o Palestince a Syřany. Část ze Syřanů, kteří jsou již letecky přemísťováni do Albánie, mají tvořit tzv. „umírnění rebelové“, kteří se pod krytím turecké okupační armády nyní stahují ze syrské provincie Idlíb, kterou úspěšně dobývá Syrská arabská armáda věrná prezidentu Bašáru Asadovi. Tito umírnění demokratičtí džihádisté jsou mezinárodně proslavení jako „uřezávači hlav“ zajatců a civilistů nemuslimského vyznání.
 
Celá akce velmi připomíná "křišťálovou noc", pogrom hitlerovských bojůvek proti Židům v Německu a Rakousku v listopadu 1938. Oba řecké servery se shodují na tom, že zřejmě jde o začátek etnické čistky. Při policejním zatýkání „narušitelů karantény“ policisté zdemolovali řadu řeckých domů. Průběh zatýkání neozbrojených řeckých civilistů podle svědků připomínal dobývání těžce ozbrojeného vojenského bunkru. Server pronews.gr vyslovil podezření, že záměrem těchto aktivit má být zastrašení řeckého obyvatelstva s cílem donutit jej k odchodu ze země.
 
Server el.gr zveřejnil část dohody mezi Tureckem a Albánii o zřízení ubytovacích kapacit pro migranty. Podle přílohy ke smlouvě má být ubytováno na vojenské základně v oblasti Argyrokastro asi 5 tisíc lidí. Dalších 5 tisíc migrantů má být usazeno na bývalém vojenském letišti Korytsas. Pro tisíc lidí má být postaveno ubytování v oblasti Agioi Saranda . Podle zápisu z jednání pracovní skupiny pro přesídlení má být zbytek migrantů – tedy 19 tisíc lidí, které se Albánie zavázala převzít, ubytován v soukromých domech. Obytné domy v oblasti patří v naprosté většině etnickým Řekům, kteří se obávají, že proti nim albánská vláda chystá pogrom.
 
Zvláštní na celé situaci je, že dohoda o přemístění 30 tisíc migrantů je vlastně jen dodatkem turecko-albánské dohody o vojenské spolupráci. Migranty rozváží po oblastech obývaných Řeky vojenská vozidla označená albánskými a TURECKÝMI vlajkami. Server pronews.gr svůj článek končí varovnou větou: „Pouze oni mohou vědět, co může být obranná spolupráce se zahraničními muslimy, kteří se chtějí usadit v oblasti řecké menšiny“.
 
V této situaci považuji za naprosté šílenství zahájení rozhovorů o vstupu Albánie do EU. Evropská komise začala jednat o vstupu Albánie do EU koncem března. Tedy v době, kdy již byly známy informace o uzavření dohody o přemístění 30 tisíc muslimských migrantů do albánských oblastí obývaných převážně Řeky. Na nejbližším plénu navrhnu, aby se tímto problémem zabýval Evropský parlament. Spolu s kolegy z frakce Identita a demokracie (ID), v níž působí i europoslanci za SPD, budu navrhovat, aby rozhovory o vstupu Albánie do EU byly ihned ukončeny. Etnické čistky totiž zakazuje nejen právo EU, ale i mezinárodní právo.
 
Zdroje: el.gr - pronews.gr -
 
Autor je poslancem za hnutí SPD.
 
Prosím podpořte nás i v této těžké době bránit Českou republiku před invazi uprchlíků z Afriky a šířením islámu!
 
Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!
 
Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX