Šíření coronaviru uprchlíky české vládě nevadí, ale do českých občanů by klidně stříleli
Autor: Lukáš Lhoťan | Publikováno: 24.02.2020 | Rubrika: Analýzy
Ilustrace
Česká vláda, a další evropské vlády, nechtějí zasahovat proti uprchlíkům jenž mohou šířit tu nebezpečnou nemoc, ale klidně budou střílet do Čechů a dalších Evropanů. :-( Epidemie velmi nebezpečného coronaviru může v Evropě začít již brzy se dostávat mimo kontrolu a může vést k obrovské epidemií a to vše díky proudícím uprchlíkům přes Balkán i z Afriky. Při faktu, že největší úmrtnost je u toho viru v případě starších lidí může dojít k obrovské smrtící epidemií, kterou by evropské země nezvládly a prostě by se jen čekalo, až nakažení zemřou či se uzdraví. A za to vše můžeme poděkovat neziskovkám jenž podporují ilegální imigraci a uprchlíky na jejich cestě do Evropy. Také neschopná EU a některé evropské vlády (tvořen vítači uprchlíků a socialisty) se tváři stále, že je vše v pořádku, přitom je evidentní, že již není otázkou jestli nákaza k nám dorazí, ale je pouze otázka kdy se tak stane.

Česká vláda, a další evropské vlády, nechtějí zasahovat proti uprchlíkům jenž mohou šířit tu nebezpečnou nemoc, ale klidně budou střílet do Čechů a dalších Evropanů. :-( Epidemie velmi nebezpečného coronaviru může v Evropě začít již brzy se dostávat mimo kontrolu a může vést k obrovské epidemií a to vše díky proudícím uprchlíkům přes Balkán i z Afriky. Při faktu, že největší úmrtnost je u toho viru v případě starších lidí může dojít k obrovské smrtící epidemií, kterou by evropské země nezvládly a prostě by se jen čekalo, až nakažení zemřou či se uzdraví.

A za to vše můžeme poděkovat neziskovkám jenž podporují ilegální imigraci a uprchlíky na jejich cestě do Evropy. Také neschopná EU a některé evropské vlády (tvořené vítači uprchlíků a socialisty) se tváři stále, že je vše v pořádku, přitom je evidentní, že již není otázkou jestli nákaza k nám dorazí, ale je pouze otázka kdy se tak stane.   

Nebudu Vás zatěžovat přílišně dlouhým textem. Pouze vám dám pár prostých faktů. Jedna z migračních tras ilegálů do Evropy je přes Iran, Turecko do Řecka a dále směr západní Evropa. Uprchlíci tam proudi nekontrolovaně a vytvářejí lokálně větší tábory, kde je katastrofální hygiena a tyto tábory reálně nejsou pod kontrolou vlád a tak se uprchlíci mohou pohybovat prakticky bez kontroly po celé Evropě.

 
Dále je jasné, že již v takovém Iranu je epidemie a tamní vláda ji nejen nezvládla, ale také ji dlouho tajila, takže nakažení uprchlíci již mohou být na území Turecka či možná i Řecka. Tedy již je praktický nemožné zabránit šíření této nebezpečné nemoci po trase cesty uprchlíků ...
 
O nemoci se více dovíte zde a zde
 

A teď si položme tu nejzásadnější otázku: Je možné se pokusit omezit šíření této nebezpečné nemoci nebo šíření aspoň se pokusit dostat pod kontrolu?

 
Odpověď je jednoduchá, ano šlo by to, ale ...
 
Ale vlády by musely přestát brát ohledy na neziskovky a magory co podporují uprchlíky a musely by okamžitě zahájit přípravu opatření. Například by musely:
- Okamžitě ukončit volný pohyb osob a zahájit neprodyšnou ostrahu hranic. A to ve všech směrech, tedy nejefektivnější by bylo, aby každý stát uzavřel svou hranici a ještě k tomu pomoci okrajový evropským zemím posílit jejich hranici (například pro začátek v případě Maďarska, Řecka, Bulharska, Slovenska a Polska).
 
- Veškerý pohyb uprchlíku musí být zastaven i za cenu použití zbraní a mrtvých, dá se totiž očekávat, že s tím jak bude nákaza mezi uprchlíky propukat, tak se budou davy uprchlíku snažit proniknout naší hranici i za pomoci násilí. Zde jim určitě budou opět pomáhat určité neziskovky a aktivisti.
 
- Musí se začít okamžitě připravovat veškeré léčebné prostředky a léky, musí se připravit plány na vytvoření izolovaných míst pro léčku nakažených a pod.
 
A teď vám položí otázku: Máte dojem, že česká vláda (a další evropské vlády) na něčem takovém pracuje? 
 
Místo toho, aby začali pracovat na zastavení pohybu uprchlíků, tak nám český ministr zdravotnictví z hnutí ANO Adam Vojtěch vyhrožuje, že naše směšně malá armáda bude izolovat česká města, kde by se objevila nákaza. Ale to, že táto nákaza může přijít s uprchlíky je ji jedno! Prostě naše starší spoluobčany ti hajzli u moci nechají zemřít jen, aby se nemuselo nic udělat proti do Evropy proudícím uprchlíkům :-(
 
Převzato z facebook profilu autora.
 
O autorovi
 
Lukáš Lhoťan (1980) je nezávislý novinář, bývalý muslim a autor knih Ježíš Kristus a islám, Eurabia a Arménský holocaust. Je absolventem dvou středních škol a v současné době studuje katolickou teologii. Jeho komentáře vycházejí v českých mediích (Konzervativní listy, Parlamentní listy, Reflex apod.) a jsou překládány i do cizích jazyků (angličtina, polština, ruština aj.) Od roku 1998 do roku 2010 byl spolupracovníkem předsedy českých muslimů Muneeba Hassana Alrawiho. Je absolventem poutě do Mekky a vzdělávacích kurzů o islámu saúdskoarabské World Assembly of Muslim Youth.
 
Podílel se na projektu odhalování islámských extremistů v německé spolkové zemi Bavorsko (projekt byl ve spolupráci s bavorskou zemskou kontrarozvědkou Bayerisches Landesamt für Verfassungsschutz). Rovněž absolvoval studijní pobyt v USA The International Visitor Leadership Program (2010). Do svého veřejného zřeknutí se islámu v roce 2012 patřil k mediálně nejznámějším muslimům v České republice a také k propagátorům reformního islámu.
 
Prosím podpořte nás v boji za svobodu proti islamizaci!!
Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!
 
Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
 
Případně kupte knihy (o imigraci a islámu) u našeho spolupracovníka a šiřte je mezi přátelí: