Jedině vzdělání v problematice islámu nám pomůže islám porazit
Autor: Lukáš Lhoťan | Publikováno: 20.02.2020 | Rubrika: Co píší jinde
Ilustrace
Jsem přesvědčen, že jediný způsob, jak zastavit šíření islámu v České republice, je získat vzdělání v islámské problematice. První československý prezident Tomáš Garrigue Masaryk kladl důraz na vzdělání. I díky němu jsme měli ještě donedávna zákon nařizující mít knihovnu v každé obci. Díky této kulturní politice za naší první republiky se Češi vypracovali mezi nejvzdělanější národy světa. A to nedokázaly zvrátit ani německá okupace a komunistická diktatura.

Jsem přesvědčen, že jediný způsob, jak zastavit šíření islámu v České republice, je získat vzdělání v islámské problematice. První československý prezident Tomáš Garrigue Masaryk kladl důraz na vzdělání. I díky němu jsme měli ještě donedávna zákon nařizující mít knihovnu v každé obci. Díky této kulturní politice za naší první republiky se Češi vypracovali mezi nejvzdělanější národy světa. A to nedokázaly zvrátit ani německá okupace a komunistická diktatura.
 
Bohužel dnes a denně vidím mezi českými obyvateli šíření mnoha nesmyslů o islámu. Šíří je nejen obhájci islámu, ale občas i jeho odpůrci.
 
V době, kdy se mnozí ostatní čeští antiislamisté vrhli na politická kolbiště v rámci spolku Blok proti islámu, jsem se proto já sám vrhl na vydávání knih věnujících se do hloubky islámské problematice.
 
Stále více ale cítím snahu některých muslimů a obhájců islámu umlčet k islámu kritické knihy tím, že organizují nátlakové (až mnohdy vysloveně vyděračské) akce proti knihkupectvím prodávajícím tyto publikace. Je tedy zřejmé, že cílem těchto milovníků islámu je dosáhnout toho, aby v knihovnách a knihkupectvích byly dostupné pouze k islámu vstřícné a nekritické knihy.
 
Proto vás, čtenáře těchto řádků, prosím: pomozte mi šířit mezi našimi spoluobčany necenzurované informace o islámu.
 
Za vaši pomoc vám předem děkuji. Jako poděkování vám nabízím slevu 10 %, kterou získáte při zadání slevového kódu KNIHOVNA při objednávce do 1. března 2020.
 
Web našeho eshopu je www.lukaslhotan.cz 
 
O autorovi
 
Lukáš Lhoťan (1980) je nezávislý novinář, bývalý muslim a autor knih Ježíš Kristus a islám, Eurabia a Arménský holocaust. Je absolventem dvou středních škol a v současné době studuje katolickou teologii. Jeho komentáře vycházejí v českých mediích (Konzervativní listy, Parlamentní listy, Reflex apod.) a jsou překládány i do cizích jazyků (angličtina, polština, ruština aj.) Od roku 1998 do roku 2010 byl spolupracovníkem předsedy českých muslimů Muneeba Hassana Alrawiho. Je absolventem poutě do Mekky a vzdělávacích kurzů o islámu saúdskoarabské World Assembly of Muslim Youth.
 
Podílel se na projektu odhalování islámských extremistů v německé spolkové zemi Bavorsko (projekt byl ve spolupráci s bavorskou zemskou kontrarozvědkou Bayerisches Landesamt für Verfassungsschutz). Rovněž absolvoval studijní pobyt v USA The International Visitor Leadership Program (2010). Do svého veřejného zřeknutí se islámu v roce 2012 patřil k mediálně nejznámějším muslimům v České republice a také k propagátorům reformního islámu.
 
 
Prosím podpořte nás v boji za svobodu proti islamizaci!!
Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!
 
Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
 
Případně kupte knihy (o imigraci a islámu) u našeho spolupracovníka a šiřte je mezi přátelí: