Francouzští hasiči už mají imigrantů po krk
Autor: -bj- | Publikováno: 13.10.2009 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace
Francouzští hasiči už mají imigrantů skutečně dost. Coby uniformovaní představitelé silového rezortu jsou imigranty provokováni, napadáni a šikanováni podobně jako policisté nebo četníci. Hasičské zásahy v imigrantských příměstích se prakticky neobejdou bez asistence a ochrany policie. Muslimská imigrantská mládež se cítí prodlouženou rukou a pod ochranou svých národních domovin, a stále agresívněji brojí proti jakýmkoli pořádkům, které mají punc nenáviděného nevěreckého západního státu.

Peklo horší požárů

Francouzští hasiči už mají imigrantů skutečně dost. Coby uniformovaní představitelé silového rezortu jsou imigranty provokováni, napadáni a šikanováni podobně jako policisté nebo četníci. Hasičské zásahy v imigrantských příměstích se prakticky neobejdou bez asistence a ochrany policie. Muslimská imigrantská mládež se cítí prodlouženou rukou a pod ochranou svých národních domovin, a stále agresívněji brojí proti jakýmkoli pořádkům, které mají punc nenáviděného nevěreckého západního státu.

Odboj proti zásahovým složkám státu

Tato tragická a tristní konstelace vyúsťuje prakticky dennodenně do nesčetných problémů a otevřených střetů. Minulou sobotu například výtržníci trefili ocelovou kulkou přímo mezi oči operátora otočného výsuvného žebříku při požárním zásahu na jednom z pařížských bulvárů. Házení nejrůznějších předmětů včetně zápalných lahví na projíždějící a zasahující hasiče je na denním pořádku. Zaznamenány byly i útoky narkomanů nakažených AIDS, které směřovaly k poranění a krevní infikaci hasičů. Neuvěřitelná a těžko opodstatnitelná zášť a nenávist imigrantů vůči společnosti, kde se nechytají, je vybíjena právě na příslušnících silových, zásahových a autoritativních složek.

Nouze o nové adepty

Za rok 2008 bylo spácháno na 900 zadokumentovaných útoků proti příslušníkům hasičských sborů. Soudy mají na stole plno trestních oznámení hasičů na výtržníky, kteří je napadli a mnohdy způsobili škody a zranění. Oproti roku 2005 se jedná o více než dvojnásobný nárůst. Přestože nově probíhají u hasičů i školení nutné sebeobrany, celková situace se nijak nelepší. Na každý týden v celé Francii připadá na 17 přepadení příslušníků hasičských sborů imigranty. Mladí hasičtí adepti, podobně jako jejich policejní kolegové, přestávají mít o službu zájem. Přinejmenším v cizineckých regionech.

„Imigrantská chřipka“ západní společnosti

Paralyzace společenského systému, který ve svém organizmu nemá potřebné právní a exekutivní protilátky neustále postupuje. V inkubátoru svobody a blahobytu se legislativně zvyklo počítat s tím, že občané jsou většinově slušňáčtí, a malému množství patologických elementů se společnost spolehlivě ubrání. Tyto poměry se však s historicky relativně razantním průnikem cizorodých živlů dramaticky změnily. Začíná být pochybné, zda tento společenský organizmus stávající morální kondice novou cizorodou ingresi bez preparátů s drastickými vedlejšími účinky vůbec ustojí. Ano, je tu už i diagnóza - západní společnost v posledních desetiletích chytla nebezpečnou „imigrantskou chřipku“ (lat.: influensa inmigrantis, angl.: immigrant flu). Standardním preventivním opatřením je karanténa.

zdroj