Čína vadí, ale to, že Microsoft pomáhá vládě USA krást vaše data nevadí?
Autor: Michal Urban | Publikováno: 15.01.2020 | Rubrika: Glosy
Ilustrace
To je dojemné. Přijde den D, kdy končí podpora produktu od Microsoftu(Windows 7) a v médiích to vypadá, jak kdyby končil svět. Jak si jednoduše lidi zvykli na to, že pokud té bandě vyděračských sviní nezaplatí za něco dalšího, ponechají je v den D svému osudu a ještě se hrdě přiznají k tomu, že od toho dne už jejich produkt není bezpečný. Kritice ale nikdo tu samotnou iracionalitu toho, že ještě 12.1 "dělají svět lepší a vaše životy bezpečnější " , ale 13.1 už je vše jinak, nepodrobí.

To je dojemné. Přijde den D, kdy končí podpora produktu od Microsoftu(Windows 7) a v médiích to vypadá, jak kdyby končil svět. Jak si jednoduše lidi zvykli na to, že pokud té bandě vyděračských sviní nezaplatí za něco dalšího, ponechají je v den D svému osudu a ještě se hrdě přiznají k tomu, že od toho dne už jejich produkt není bezpečný. Kritice ale nikdo tu samotnou iracionalitu toho, že ještě 12.1 "dělají svět lepší a vaše životy bezpečnější " , ale 13.1 už je vše jinak, nepodrobí.
 
Následující měsíce ve standardním scénáři - zaměstnanci Microsoftu za prachy pustí informace o backdoorech, které tam jsou na žádost NSA uměle vytvořené, lidi přijdou o data, stanou se předmětem vydírání a pokud to bude i jako minule, ochromí to znovu klíčové oblasti státních služeb..
 
Po posledním dnu D to stálo životy pacientů v Británii, když to paralyzovalo nemocnice po celé Británii.
 
Microsoft o chybě celou dobu věděl, jak ostatně sám přiznal. Jen zapomněl dodat to B.. Tedy chyby zcela záměrně vytvořené, které americké firmy na žádost NSA dělají zcela běžně.
Následně tyhle produkty vesele kupují státní instituce po celé Evropě. Naše pevné spojenectví to ale neohrozí. Bacha na Čínu. Honza Lipavský z Pirátů už určitě píše dopis kongresmanům z USA a primátor Hřib vyhlašuje křížovou výpravu stejně jako proti Huawei.
 
No a nebo taky ne.
 
Prosím podpořte nás v boji za svobodu proti islamizaci!!
Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!
 
Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
 
Případně kupte knihy (o imigraci a islámu) u našeho spolupracovníka a šiřte je mezi přátelí:

Evropa ve smrtelném sevření multikulturalismu a islámu

 
Více k problematice zde:

Má stejné zdroje jako Islámský stát, uvedl znalec o radikální knize