Video: Další typický islámistický útok ve Francii
Autor: -bj- | Publikováno: 05.01.2020 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace
Mladík ale prý trpěl psychickými poruchami, které (ač se o to vyšetřující orgány obvykle vždy snaží) nemohou vyloučit teroristickou povahu útoku. Zkratkovitě totiž, pokud prožívají islámisti obviňování svědomí, mohou se vydat zabíjet nevěrce a zemřít jako mučedníci, a tak být očištěni.

V pátek odpoledne se na předměstí Paříže Villejuif (Židovské Město) odehrál další typický islámistický občanský útok. 22-letý mladík, který se před dvěma lety obrátil na islám útočil nožem za pokřiku “Aláhu akbar!” na kolemjdoucí. Prvního nechal být, neboť začal recitovat arabsky muslimské vyznání víry. Další tři už takové štěstí neměli, a skončili pobodáni, než islámistu policie po neuposlechnutí u Carrefouru zastřelila. Jeden pobodaný do hrudníku zraněním již podlehl. Bránil před útočníkem svou ženu.

Prokuratura potvrdila, že se jednalo o plánovaný teroristický útok. Ve věcech islámisty se našly islámistické materiály a závěť. Mladík ale prý trpěl psychickými poruchami, které (ač se o to vyšetřující orgány obvykle vždy snaží) nemohou vyloučit teroristickou povahu útoku. Zkratkovitě totiž, pokud prožívají takovíto muslimové obviňování svědomí, mohou se vydat zabíjet nevěrce a zemřít jako mučedníci, a tak být očištěni.

zdroj+video:

http://www.leparisien.fr/video/video-attaque-mortelle-a-villejuif-j-ai-entendu-des-rafales-de-tirs-03-01-2020-8228637.php

https://www.france24.com/en/20200104-french-prosecutors-treating-deadly-stabbing-outside-paris-as-terror-attack

https://abcnews.go.com/International/dead-stabbing-attack-south-paris/story?id=68050552

https://francais.rt.com/france/69673-homme-poignarde-passants-pres-paris-police-neutralise

Prosím podpořte nás v boji za svobodu proti cenzuře a totalitě, kterou se postupně snaží na internetu budovat velká media napojena na vládnoucí elity!!

Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!
 
Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
 
Případně kupte knihy (o imigraci a islámu) u našeho spolupracovníka a šiřte je mezi přátelí:
Nepřátelské převzetí Německa: Jak islám brání pokroku a ohrožuje společnost

Evropa ve smrtelném sevření multikulturalismu a islámu

Evropské rozpory ve světle migrace
Prolomení hradeb: Proč západní civilizace podléhá islámu