Rakousko je již z 20% islámskou zemí
Autor: -bj- | Publikováno: 31.12.2019 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace
Masová imigrace, která zaplavila v posledních letech Rakousko, podle právě zveřejněné zprávy Rakouského fondu pro integraci (ÖIF) již činí 19,5% z celkového počtu obyvatel. V převážné většině imigranti pochází z muslimských zemí...

Masová imigrace, která zaplavila v posledních letech Rakousko, podle právě zveřejněné zprávy Rakouského fondu pro integraci (ÖIF) již činí 19,5% z celkového počtu obyvatel. V převážné většině imigranti pochází z  muslimských zemí, především z Turecka, Sýrie a dalších, což kardinálním obrazem mění charakter země a zejména v některých imigrantsy dominovaných oblastech jípropůjčuje islámský charakter.

I v Rakousku chtějí imigranti do velkých měst v čele s metropolí Vídní, kde již každý čtvrtý « Vídeňák » je imigrant. Obdobné proporce jsou, logicky, ve školách, kde čtvrtina žáků nemluví německy.

Nakolik imigrace sama o sobě rozpolcuje a rozvrací kdysi relativně homogenní společenost, jsou činěny pokusy o zharmonizovaní imigrantského elementu s dosavadní tuzemskou kulturou – tzv. integrace, která ovšem zatím nedospěla dále než hašení stále ostřejších mezikulturních konfliktů.

zdroj :

https://www.integrationsfonds.at/mediathek/mediathek-publikationen/publikation/bundeslaender-2019-zahlen-daten-und-fakten-5023

https://lesobservateurs.ch/2019/12/29/un-autrichien-sur-cinq-est-etranger/

https://www.diepresse.com/5744303/vier-von-zehn-zuwanderern-leben-in-wien

https://pestisracok.hu/ausztria-lakossaganak-egyotode-mas-orszagban-szuletett/

Prosím podpořte nás v boji za svobodu proti cenzuře a totalitě, kterou se postupně snaží na internetu budovat velká media napojena na vládnoucí elity!!
Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!
 
Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
 
Případně kupte knihy (o imigraci a islámu) u našeho spolupracovníka a šiřte je mezi přátelí: