Pražské matky se obracejí na stávající režim v ČR o přijetí syrských adolescentů
Autor: -bj- | Publikováno: 12.11.2019 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace
Organizace Pražské matky se obrátila otevřeným dopisem na ministra vnitra Hamáčka, aby coby představitel stávajícího „demokratického režimu“ přijal z Řecka syrské adolescenty. Veřejnost v nedalekém rakouském Linci je ovšem zděšena, že si obdobné imigrantské "děti" hrají na ulicích na popravy bezvěrců a demonstrativně tak šíří výhrůžky smrtí.

Organizace Pražské matky se obrátila otevřeným dopisem na ministra vnitra Hamáčka, aby coby představitel stávajícího „demokratického režimu“ přijal z Řecka syrské adolescenty.

Přitom veřejnost v nedalekém rakouském Linci je ovšem zděšena, že si obdobné teenagerovské  imigrantské "děti" hrají na ulicích na popravy bezvěrců a demonstrativně tak šíří výhrůžky smrtí.

Ostatně, už vyjadřování se o stávajícím demokratickém zřízení jako o režimu může evokovat podezření na extrémistické konotace

zdroj:

https://www.prazskematky.cz/aktuality/otevreny-dopis-ve-veci-prijeti-valecnych-sirotku-z-uteceneckych-taboru-v-recku/

https://www.eurabia.cz/Articles/33542-imigrantske-deti-si-hraji-na-popravy-bezvercu.aspx

https://www.krone.at/2037856

https://www.novinky.cz/domaci/clanek/znechucene-prazske-matky-vyzyvaji-hamacka-aby-prijal-sirotky-z-uprchlickych-taboru-40303307

https://www.eurabia.cz/Articles/33529-video-na-kolena-a-omluv-se-nebo-te-podriznu-potupil-sveda-imigrant.aspx

https://www.eurabia.cz/Articles/33533-i-v-rakousku-jsou-mladi-dhimizovani-od-svych-imigrantskych-vrstevniku.aspx

 

Prosím podpořte nás v boji za svobodu proti cenzuře a totalitě, kterou se postupně snaží na internetu budovat velká media napojena na vládnoucí elity!!

Jsme vděční za příspěvky v jakékoliv výší a i jen občas. Slibujeme, že prostředky využijeme plně v boji za Vaši a naši svobodu a informace, které se EU, multikulturní a proislámské elity snaží potlačovat a tajit! Reklama na internetu, překlady a pod. nejsou zdarma a my je musíme platit. Naši společní nepřátelé to vědí a proto se snaží nám co nejvíce bránit šířit nejen informace, ale i propagovat naše svobodné necenzurované informace. Je jen na Vás jestli se jim to podaří a zaplaví Evropu a náš domov barbary nebo ne.
 
Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!
 
Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
 
Případně kupte knihy (o imigraci a islámu) u našeho spolupracovníka a šiřte je mezi přátelí: