Francie otočila: je pro multipolární svět, utužila vazby s Čínou
Autor: -bj- | Publikováno: 07.11.2019 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace
Se slábnoucím vlivem USA ve světě Francie na nic nečeká a vydává se Ruskem a Čínou udaným kurzem k multipolárnímu uspořádání světa. Potvrdil to včera v Pekingu francouzský prezident Emanuel Macron při setkání se svým protějškem, čínským prezidentem 习近平.

Se slábnoucím vlivem USA ve světě Francie na nic nečeká a vydává se Ruskem a Čínou udaným kurzem k multipolárnímu uspořádání světa.

Potvrdil to včera v Pekingu francouzský prezident Emanuel Macron při setkání se svým protějškem, čínským prezidentem 习近平. Francie napříště ctí multipolární koncept světa a nikoli dosavadní pod hegemonií USA.

Francouzský prezident v Číně dále uzavřel na 40 bilaterálních dohod v oblastech zdravotnictví, ochrany klimatu, turistiky a dalších a podepsal kontrakty za 15 mld USD.

A ještě jedna významná věc - Macron v Číně vystupoval jako zástupce EU v Radě bezpečnosti OSN, nakolik je Francie jedinou zemí EU (Británii už nepočítaje), která je stálým členem RB OSN, ať se to v Polsku či pražské radnici líbí nebo ne. Pokud chtějí patřit na Západ, budou se muset orientovat na Východ. To ostatně věděl již známý český génius, Jára Cimrman. Na adresu NATO Macron prohlásil, že dostalo mrtvici, a je zapotřebí vést strategický dialog s Ruskem.

Tak, a teď čeští proti-čínští hujeři, vylezte!

zdroj+video:

https://www.rp.pl/Rzad-PiS/191119947-Mateusz-Morawiecki-Niebezpieczne-slowa-Macrona-o-NATO.html

https://videos.telesurtv.net/video/801668/francia-y-china-suscriben-40-acuerdos-de-cooperacion-internacional/

https://www.marketwatch.com/story/china-eclipsing-us-as-europes-go-to-partner-2019-11-06?mod=newsviewer_click

https://www.washingtonexaminer.com/opinion/bowing-to-beijing-frances-macron-betrays-the-liberal-international-order

http://www.xinhuanet.com/english/2019-11/06/c_138533934.htm

https://www.dn.pt/mundo/macron-estamos-a-assistir-a-morte-cerebral-da-nato-11489144.html

https://www.novinky.cz/zahranicni/svet/clanek/podkopavate-cinsko-ceske-vztahy-uskodite-si-varovala-cina-hriba-a-prazskou-radnici-40290295

http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/macron-pro-nato-je-nemyslitelne-brat-rusko-za-primarniho-nepritele/

 

Prosím podpořte nás v boji za svobodu proti cenzuře a totalitě, kterou se postupně snaží na internetu budovat velká media napojena na vládnoucí elity!!

Jsme vděční za příspěvky v jakékoliv výší a i jen občas. Slibujeme, že prostředky využijeme plně v boji za Vaši a naši svobodu a informace, které se EU, multikulturní a proislámské elity snaží potlačovat a tajit! Reklama na internetu, překlady a pod. nejsou zdarma a my je musíme platit. Naši společní nepřátelé to vědí a proto se snaží nám co nejvíce bránit šířit nejen informace, ale i propagovat naše svobodné necenzurované informace. Je jen na Vás jestli se jim to podaří a zaplaví Evropu a náš domov barbary nebo ne.
 
Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!
 
Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
 
Případně kupte knihy (o imigraci a islámu) u našeho spolupracovníka a šiřte je mezi přátelí: