V Anglií je zakázáno zesměšňovat organizace bojující s údajnou islamofobií. Za trest vám mohou odebrat i děti
Autor: Martin Gust | Publikováno: 07.11.2019 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace
Zatimco násilná kriminalita dosahuje v Británii rekordní úrovně, muze se vám stát, že poté co na sitich sdílíte memy zesmesnujici organizaci bojujici s "islamofobii", obklíči vas dům v sedm rano sest policistu s třemi vozy a bez bližšího vysvětlení vás vyzvou, abyste si s nimi šel ven promluvit. Když odmitnete a nabidnete jim rozhovor z okna, vyrazí dveře, pred vasim ctyrletym diretem vám nasadí pouta a zatknou vás za "ohrožující komunikaci a šíření rasové nenávisti" Dva z policistu přitom patří k nové londýnské jednotce pro boj s nenávistí. Najeli kvuli tomu temer dve ste kilometru a noc pred akci stravili v mistnim nóbl hotelu za cenu minimálně 150 liber na osobu.

Zatimco násilná kriminalita dosahuje v Británii rekordní úrovně, muze se vám stát, že poté co na sitich sdílíte memy zesmesnujici organizaci bojujici s "islamofobii", obklíči vas dům v sedm rano sest policistu s třemi vozy a bez bližšího vysvětlení vás vyzvou, abyste si s nimi šel ven promluvit.
 
Když odmitnete a nabidnete jim rozhovor z okna, vyrazí dveře, pred vasim ctyrletym diretem vám nasadí pouta a zatknou vás za "ohrožující komunikaci a šíření rasové nenávisti" Dva z policistu přitom patří k nové londýnské jednotce pro boj s nenávistí. Najeli kvuli tomu temer dve ste kilometru a noc pred akci stravili v mistnim nóbl hotelu za cenu minimálně 150 liber na osobu.
 
Samozřejmě na vás taky pošlou socialku, aby prověřila, zda takové individuum může vůbec vychovávat děti.
 
Vraceli jsme se na ten západ dlouho, ale myslím ze to stálo za to. O takové svobode jsme si dřív mohli jen nechat snít.
 
Zdroj: https://www.jihadwatch.org
 
Poznámka redakce Eurabia.cz 
Spisovatel Pavel Fendek ve své knize Evropa ve smrtelném sevření multikulturalismu a islámu upozorňuje na programově obsazování pozic v justici obhájci islámu a multikulturalismu, kteří následně zneužívají zákony proti šíření nenávisti k pronásledování a trestání odpůrců islámu a multikulturalismu. Zároveň se tak zastrašují lidé, aby nekladli šíření islámu a nastolování multikulturní diktatury odpor. Bohužel u nás v ČR to lidé ještě moc nepochopili a v tom jak tradiční politické strany (ODS, KDU-ČSL, TOP09, Starostové a nezávislí či hnutí ANO) tolerují a mnohdy i podporují pronikání multikulturních a neomarxistických aktivistů do úřadů a na místa soudců je vidět, že brzy nás čeká osud Anglie popsaný v tomto článku ...
 
Knihu Evropa ve smrtelném sevření multikulturalismu a islámu  si můžete zakoupit zde.
 

Prosím podpořte nás v boji za svobodu proti cenzuře a totalitě, kterou se postupně snaží na internetu budovat velká media napojena na vládnoucí elity!!

Jsme vděční za příspěvky v jakékoliv výší a i jen občas. Slibujeme, že prostředky využijeme plně v boji za Vaši a naši svobodu a informace, které se EU, multikulturní a proislámské elity snaží potlačovat a tajit! Reklama na internetu, překlady a pod. nejsou zdarma a my je musíme platit. Naši společní nepřátelé to vědí a proto se snaží nám co nejvíce bránit šířit nejen informace, ale i propagovat naše svobodné necenzurované informace. Je jen na Vás jestli se jim to podaří a zaplaví Evropu a náš domov barbary nebo ne.
 
Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!
 
Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
 
Případně kupte knihy (o imigraci a islámu) u našeho spolupracovníka a šiřte je mezi přátelí: