Pedofilové legálně působí v německých školkách a zneužívají děti. Podobné projekty se již rozbíhají i v ČR
Autor: Redakce | Publikováno: 02.11.2019 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace
Varování od dvou naších dopisovatelů. I VAŠE dítě může být již dnes v české školce zneužito pedofily! Vše se dá zamaskovat jako vzdělávací hra. Víte co se s VAŠÍM dítětem ve školce či škole děje??! Jedna z dívenek popsala, že si musela "hrát" s penisem jednoho muže. Neziskovka Original Play působí i v ČR. Zdá se, že jsme svědky další úrovně strategie neomarxistů a LGBT lobby ...

Varování od dvou naších dopisovatelů. I VAŠE dítě může být již dnes v české školce zneužito pedofily! Vše se dá zamaskovat jako vzdělávací hra. Víte co se s VAŠÍM dítětem ve školce či škole děje??! Dodáme jen, že vlastně tady se dá říci, že to je na cestě k využití dětí pro pedofily vydávající se za lektory. Zdá se, že jsme svědky další úrovně strategie neomarxistů a LGBT lobby ...

Martin Gust píše:

Martin Gust!! "Workshop" trénuje deti v mateřské skolce, aby odlozily strach a s důvěrou se muchlovaly s cizimi dospělými. Podle zúčastněné magistry jsou "děti po hře takové ušlechtilejsi."
 
V Nemecku tuhle roztomilou aktivitu zarazili po sesti podezřeních na nepřípustné osahavani.
A co se delate ve školce vy? https://www.hraprozivot.cz
 
 
Zdeněk Chytra dodává:
SEXUÁLNĚ ZNEUŽÍVANÉ DĚTI V NĚMECKÝCH A RAKOUSKÝCH ŠKOLKÁCH, KAM SI S NIMI CHODÍ "HRÁT" PEDOFILOVÉ
 
Právě jsem shlédl reportáž o "Original Play" v německých a rakouských evangelických mateřských školkách, při kterých jsou sexuálně zneužívány děti. V rámci tohoto projektu přijde šest dospělých lidí do školky, kde se s dětmi "mazlí". Jedna z dívenek popsala, že si musela "hrát" s penisem jednoho muže. Neziskovka Original Play působí i v ČR. To jsou ty genderové sociální experimenty, které nařizuje i Istanbulská úmluva.
 
Zde je web v češtině propagující tuto aktivitu využívanou pedofily! https://originalplay.eu

 

Přátele, čtenáři, upozorňujeme na tuto aktivitu neomarxistu vedoucí k legalizací sexuálních úchylek a nemocí již dlouhodobě. Celá strategie neoamrxistů a LGBT lobby usilující o rozvrat naší evropské společnosti analyzuje a odhaluje Pavel Fenek ve své knize Evropa ve smrtelném sevření multikulturalismu a islámu, bohužel většina Čechů, Moravanů a Slezanů ještě nepochopila o co jde a jak velké je to nebezpečí. Prosím pomozte nám šířit tyto důležité informace!

 

Prosím podpořte nás v boji za svobodu proti cenzuře a totalitě, kterou se postupně snaží na internetu budovat velká media napojena na vládnoucí elity!!

Jsme vděční za příspěvky v jakékoliv výší a i jen občas. Slibujeme, že prostředky využijeme plně v boji za Vaši a naši svobodu a informace, které se EU, multikulturní a proislámské elity snaží potlačovat a tajit! Reklama na internetu, překlady a pod. nejsou zdarma a my je musíme platit. Naši společní nepřátelé to vědí a proto se snaží nám co nejvíce bránit šířit nejen informace, ale i propagovat naše svobodné necenzurované informace. Je jen na Vás jestli se jim to podaří a zaplaví Evropu a náš domov barbary nebo ne.
 
Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!
 
Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
 
Případně kupte knihy (o imigraci a islámu) u našeho spolupracovníka a šiřte je mezi přátelí: