Více než čtvrtina Dánů by si přála odsun muslimů
Autor: -bj- | Publikováno: 29.10.2019 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace
Podle poslední studie profesora Jørgena Goul Andersena z Aalborgské univerzity by si více než 1/4 Dánů přála, aby muslimští imigranti opět odimigrovali, odkud přišli.

Už je to všude zjevné. Muslimská imigrace je neslučitelná s původní evropskou kulturou vyrostlou na křesťanských principech. Nutně se stává naléhavou otázka, co teď.

Podle poslední studie profesora Jørgena Goul Andersena z Aalborgské univerzity by si více než 1/4 Dánů přála, aby muslimští imigranti opět odimigrovali odkud přišli. Pokud jde o nepracující muslimské imigranty na dávkách, pak si jejich remigraci přeje až 40% Dánů.

Podle studie se averze Dánů k imigovavším muslimům čím dál více stupňuje, a je nejvyšší za posledních 30 let. To ovšem implikuje otázku, co teď s liberálně-zbytnělým demokratickým principem svobody vyznání a dalšími excesovanými principy, jako sociální podpora nepracujících, multikulturalizmus apod. Na druhou stranu si ani imigranti neberou žádné demokratické servítky, a exaltovaně rezolutně odmítají krititiku islámu a jeho principů.

Nicméně s odsunem to nebude tak jednoduché, protože pro mnohé muslimy jsou nově obsazená území posvátnější než pro Dány jejich vlast. V tom mají ostatně oporu i od dosavadní politické kliky, která vlastenecký vztah k rodné zemi potlačovala, kdežto  islámskému náboženství s jeho vztahem k obývaným územím (dár al-islám) skýtala svobodu. Nyní už je otázkou, co má větší kulturní hodnotu a právní váhu, zda historická národní vlast, či území s vládou islámu, kde stanula islámská umma. Každopádně, obě strany považují právo k jimi obývanému dánskému území za nezcizitelné a hodno obrany s nasazením života.

zdroj :

https://www.breizh-info.com/2019/10/25/129417/danemark-immigres-musulmans-remigration

http://cphpost.dk/news/a-quarter-of-danes-want-to-kick-muslims-out-of-denmark.html

https://voiceofeurope.com/2019/10/danish-study-muslims-need-to-leave-denmark/

https://iqna.ir/fr/news/3470938/28-des-danois-favorables-%C3%A0-la-remigration-des-immigr%C3%A9s-musulmans-selon-une-%C3%A9tude

https://www.amren.com/news/2019/10/danish-study-muslims-need-to-leave-denmark/

https://lesobservateurs.ch/2019/10/25/danemark-plus-dun-quart-des-danois-favorables-a-la-remigration-des-immigres-musulmans/

https://www.amren.com/news/2019/10/danish-study-muslims-need-to-leave-denmark/

https://www.tvlibertes.com/actus/28-des-danois-favorables-a-la-remigration-des-immigres-musulmans-selon-une-etude

https://vbn.aau.dk/da/persons/108787

 

Prosím podpořte nás v boji za svobodu proti cenzuře a totalitě, kterou se postupně snaží na internetu budovat velká media napojena na vládnoucí elity!!

Jsme vděční za příspěvky v jakékoliv výší a i jen občas. Slibujeme, že prostředky využijeme plně v boji za Vaši a naši svobodu a informace, které se EU, multikulturní a proislámské elity snaží potlačovat a tajit! Reklama na internetu, překlady a pod. nejsou zdarma a my je musíme platit. Naši společní nepřátelé to vědí a proto se snaží nám co nejvíce bránit šířit nejen informace, ale i propagovat naše svobodné necenzurované informace. Je jen na Vás jestli se jim to podaří a zaplaví Evropu a náš domov barbary nebo ne.
 
Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!
 
Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
 
Případně kupte knihy (o imigraci a islámu) u našeho spolupracovníka a šiřte je mezi přátelí: