Video: Dánsko se potýká se svým třičtvrtě milionem imigrantů
Autor: -bj- | Publikováno: 11.10.2019 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace
Australský zpravodajský kanál ABC uveřejnil reportáž o tom, jak se Dánsko potýká se svým třičtvrtě milionem převážně muslimských imigrantů. Vedle nejpregnatnějšího problému imigrantské kriminality a války gangů, kvůli kterému zavedlo kontroly na hranic se Švédskem...

Australský zpravodajský kanál ABC uveřejnil reportáž s dvojsmyslným názvem The State of Denmark (Stav Dánska/Stát Dánsko) o tom, jak se Dánsko potýká se svým třičtvrtě milionem převážně muslimských imigrantů. Vedle nejpregnatnějšího problému imigrantské kriminality a války gangů, kvůli kterému zavedlo kontroly na hranicích se Švédskem, zavedlo Dánsko zákaz burek, řeší servírování vepřového ve školních a dalších zařízeních, lidé si nepředstavovali, že imigrace povede odmítání a potlačování dánské kultury a způsobu života... Mrkněte.

zdroj+video:

https://www.abc.net.au/news/2019-10-08/the-state-of-denmark/11583146

https://www.facebook.com/abcnews.au/videos/2452860755036761/

http://cphpost.dk/news/oi-oi-oi-australian-tv-lambasts-denmark-for-anti-immigration-sentiment.html

https://timesofindia.indiatimes.com/blogs/mind-the-gap/denmarks-international-reputation-is-being-spoiled-by-those-who-lack-knowledge-of-danish/

https://eurozpravy.cz/zahranicni/eu/vztahy-danska-se-svedskem-se-zhorsuji-na-hranici-budou-kontroly.e409e757/

 

Prosím podpořte nás v boji za svobodu proti cenzuře a totalitě, kterou se postupně snaží na internetu budovat velká media napojena na vládnoucí elity!!

Jsme vděční za příspěvky v jakékoliv výší a i jen občas. Slibujeme, že prostředky využijeme plně v boji za Vaši a naši svobodu a informace, které se EU, multikulturní a proislámské elity snaží potlačovat a tajit! Reklama na internetu, překlady a pod. nejsou zdarma a my je musíme platit. Naši společní nepřátelé to vědí a proto se snaží nám co nejvíce bránit šířit nejen informace, ale i propagovat naše svobodné necenzurované informace. Je jen na Vás jestli se jim to podaří a zaplaví Evropu a náš domov barbary nebo ne.
 
Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!
 
Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
 
Případně kupte knihy (o imigraci a islámu) u našeho spolupracovníka a šiřte je mezi přátelí: