Německo opět v islámistickém teroristickém ohni ?
Autor: -bj- | Publikováno: 09.10.2019 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace
Spolková vláda je událostmi zděšena a vládní mluvčí hovoří o „strašných zprávách“. Policie opět odrazuje od spekulací, je tedy nanejvýš pravděpodobné, že se jedná o islámistický teroristický útok.

Šlendrián neřešení radikálního islámizmu a jeho krytí osočováním z islámofóbie, xenofóbie a rasizmu, uprostraňuje dalším a dalším teroristickým útokům.

Tentokráte už na dosah od české hranice v sousedním bývalém NDR, v Sasku v Hale. Střílelo se na ulici za bílého dne u synagogy, kam se útočník snažil proniknout. Dnes totiž končí Jom Kipur roku 5780, hlavní židovský svátek. Maskovaní útočníci, jeden přijel autem, další se "vyloup" u kebabového občerstvení, na které také letěl granát, měli profesionální výstroj a počínání svědčící o výcviku. Zatím dva mrtví. Na židovský hřbitov letěl granát. Další útok střelnými zbraněmi se odehrál v 15 km vzdáleném Landsbergu.

Spolková vláda je událostmi zděšena a vládní mluvčí hovoří o „strašných zprávách“. Ministrovi vnitra Seehoferovi není prý příčina útoků stále jasná...  Policie opět odrazuje od spekulací, je tedy nanejvýš pravděpodobné, že se jedná o islámistický teroristický útok vedený opět tzv. "uprchlíky" (zejm. západní státy EU tlačí na jejich přerozdělováni mj. i do ČR), kteří mají namnoze narozdíl od řadových Evropanů vojenský vývik a není výjimkou, že i praxi.  Na to už klasická policie prostě nemá. Radnice v Halle mluví o atmosféře amoku. Ochrana činných synagog v Sasku je narychlo posilována! Policie neskrývá přetížení...

Bavorská policie činí opatření z důvodu podezření, že pachatelé na útěku směřují na jih. Jižním směrem se ovšem nachází i hranice s ČR!

Antisemitský útok konsternoval nejen Německo, ale i OSN, jejichž generální tajemník Guterres vylovil soustrast obětem a napomenul k ochraně míst konání náboženských kultů.

zdroj+video:

https://www.saechsische.de/saale-anschlag-taeter-schuesse-maschinenpistole-zwei-menschen-in-halle-erschossen-5127286.html

https://www.bild.de/regional/sachsen-anhalt/sachsen-anhalt-news/schiesserei-in-halle-mindestens-ein-toter-65233386.bild.html

https://www.spiegel.de/panorama/justiz/sachsen-anhalt-schuesse-in-halle-mindestens-zwei-tote-a-1290701.html

https://www.volksstimme.de/sachsen-anhalt/kriminalitaet-tote-bei-schiesserei-vor-synagoge-in-halle

https://www.n-tv.de/panorama/Schuetzen-in-Kampfmontur-toeten-zwei-Menschen-article21320871.html

https://twitter.com/Polizei_HAL

https://www.krone.at/2019918

https://www.oe24.at/welt/Liveticker-Anschlag-vor-Synagoge-mindestens-zwei-Tote/401007275

https://www.blick.ch/news/ausland/zwei-tote-nach-attacke-vor-synagoge-hier-schiesst-einer-der-taeter-in-halle-d-id15557182.html

https://www.dw.com/en/deadly-shooting-near-synagogue-in-german-city-of-halle-live-updates/a-50751722

https://www.tagesschau.de/multimedia/sendung/tt-7057.html

https://www.un.org/press/en/2019/sgsm19801.doc.htm

 

Prosím podpořte nás v boji za svobodu proti cenzuře a totalitě, kterou se postupně snaží na internetu budovat velká media napojena na vládnoucí elity!!

Jsme vděční za příspěvky v jakékoliv výší a i jen občas. Slibujeme, že prostředky využijeme plně v boji za Vaši a naši svobodu a informace, které se EU, multikulturní a proislámské elity snaží potlačovat a tajit! Reklama na internetu, překlady a pod. nejsou zdarma a my je musíme platit. Naši společní nepřátelé to vědí a proto se snaží nám co nejvíce bránit šířit nejen informace, ale i propagovat naše svobodné necenzurované informace. Je jen na Vás jestli se jim to podaří a zaplaví Evropu a náš domov barbary nebo ne.
 
Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!
 
Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
 
Případně kupte knihy (o imigraci a islámu) u našeho spolupracovníka a šiřte je mezi přátelí: