Portugalské volby: Dost! Chceme bezpečnost a efektivní kontrolu hranic
Autor: -bj- | Publikováno: 08.10.2019 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace
“Jak mnoho Pákistánců ještě uřízne ženám hlavu, abychom seznali skutečné nebezpečí, které tato islámská vlna pro Evropu znamená?.”, ptá se předseda strany Chega, André Ventura, na twitteru. “Nejsme žádní rasisté ani xenofobi, jen požadujeme více svrchovanosti pro členské země a kontrolu hranic EU.”

I v jedné až skanzenově nejsocialističtější zemi EU – Portugalsku, se o víkendových parlamentních volbách dostali na politickou scénu, coby politická sedmička v zemi, racionální praví konzervativci, a sice strana Chega! (Dost!) v čele s André Venturou, který kdysi začal studovat na kněze, avšak pak se stal právníkem.

Ventura uvádí na pravou míru přístup strany k imigrační politice EU, když prohlašuje, že sice nechce mít Evropu jako nepřístupnou pevnost a nechce ji zavírat těm, kdo skutečně prchají před válkami, násilím či náboženským pronásledováním, ale na druhou stranu musí být zajištěna bezpečnost zdraví a životů občanů, a tudíž efektivní kontrola hranic. Není možné, aby imigrant žádal o azyl až ve 14 zemích, vždy pod jinou identitou. “Kolik Pákistánců ještě uřízne ženám hlavu, abychom seznali skutečné nebezpečí, které tato islámská vlna pro Evropu znamená?.”, ptá se André (Ventura) na twitteru. “Nejsme žádní rasisté ani xenofobi, jen požadujeme více svrchovanosti pro členské země a kontrolu hranic EU.

O Romech (portugalsky “ciganos”) Ventura konstatuje: “Měli jsme až přílišnou toleranci k některým skupinám a etnickým menšinám. V naší zemi jsou menšiny, které si myslí, že stojí nad zákonem, zatímco druzí musí pracovat, aby nakonci měsíce zaplatili všechny své účty. není xenofobií a rasizmem, když se to řeší!

A pokud jde o úmyslné závažné trestné činy Chega požaduje, aby odsouzení pracovali a na svou vazbu museli přispívat. U brutálních sexuálních zločinů prosazuje chemickou kastraci, aby se předešlo recidívě a dalším útokům, konstatuje nový portugalský zákonodárce Ventura.

zdroj:

https://observador.pt/2019/10/07/concelhos-onde-chega-teve-melhores-resultados-tem-menos-poder-de-compra-servicos-de-saude-e-crime/

https://www.dn.pt/poder/ciganos-imigrantes-e-prisoes-o-que-diz-andre-ventura-11379814.html https://partidochega.pt/

https://twitter.com/AndreCVentura

https://www.rtp.pt/noticias/

https://www1.folha.uol.com.br/mundo/2019/10/direita-populista-chega-pela-1a-vez-ao-parlamento-em-portugal.shtml

https://www.publico.pt/2019/10/07/politica/perfil/andre-ventura-eleito-chega-extrema-direita-parlamento-elei%C3%A7%C3%B5es-1889055

https://www.informamais.pt/andre-ventura-responde-a-costa-conte-comigo-para-denunciar-os-familiares-que-tem-no-governo-e-as-negociatas-com-amigos/

 

Prosím podpořte nás v boji za svobodu proti cenzuře a totalitě, kterou se postupně snaží na internetu budovat velká media napojena na vládnoucí elity!!

Jsme vděční za příspěvky v jakékoliv výší a i jen občas. Slibujeme, že prostředky využijeme plně v boji za Vaši a naši svobodu a informace, které se EU, multikulturní a proislámské elity snaží potlačovat a tajit! Reklama na internetu, překlady a pod. nejsou zdarma a my je musíme platit. Naši společní nepřátelé to vědí a proto se snaží nám co nejvíce bránit šířit nejen informace, ale i propagovat naše svobodné necenzurované informace. Je jen na Vás jestli se jim to podaří a zaplaví Evropu a náš domov barbary nebo ne.
 
Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!
 
Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
 
Případně kupte knihy (o imigraci a islámu) u našeho spolupracovníka a šiřte je mezi přátelí:
 
Více k problematice zde:

Má stejné zdroje jako Islámský stát, uvedl znalec o radikální knize