Židé umožnili Palestinci vystudovat univerzitu a on se jim odměnil nenávisti
Autor: Martin Gust | Publikováno: 08.10.2019 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace
Čirou náhodou jsem narazil na palestinského politika se zajímavým jménem - Džamal Zahalka. Kořeny trochu slovansky znějícího jména se mi nepodařilo zjistit, ale osud celoživotního bojovníka proti izraelskému apartheidu mě docela pobavil.

Čirou náhodou jsem narazil na palestinského politika se zajímavým jménem - Džamal Zahalka. Kořeny trochu slovansky znějícího jména se mi nepodařilo zjistit, ale osud celoživotního bojovníka proti izraelskému apartheidu mě docela pobavil.
 
Krutý apartheidní režim ho poprvé uvěznil už jako studenta židovského gymnázia. (sic! :) ) Ve vězení ho mučitelé nechali složit přijímačky na vysokou. Potom ho týráním přinutili, aby vystudoval farmacii na Hebrejské univerzitě a složil tam doktorát. (Doktorskou práci sepsal docela sympaticky o fyziologických projevech užívání hašiše. :) )
 
Jako komunista pak ještě studoval v NDR, dokud sionistické spiknutí nevedlo k pádu železné opony v roce 1989. Pracoval jako lékárník a od roku 2003 byl opakovaně volen do apartheidního parlamentu, až do své letošní rezignace.
 
Ten izraelský teror je prostě nesnesitelný.
 

Prosím podpořte nás v boji za svobodu proti cenzuře a totalitě, kterou se postupně snaží na internetu budovat velká media napojena na vládnoucí elity!!

Jsme vděční za příspěvky v jakékoliv výší a i jen občas. Slibujeme, že prostředky využijeme plně v boji za Vaši a naši svobodu a informace, které se EU, multikulturní a proislámské elity snaží potlačovat a tajit! Reklama na internetu, překlady a pod. nejsou zdarma a my je musíme platit. Naši společní nepřátelé to vědí a proto se snaží nám co nejvíce bránit šířit nejen informace, ale i propagovat naše svobodné necenzurované informace. Je jen na Vás jestli se jim to podaří a zaplaví Evropu a náš domov barbary nebo ne.
 
Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!
 
Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
 
Případně kupte knihy (o imigraci a islámu) u našeho spolupracovníka a šiřte je mezi přátelí:
 
Více k problematice zde:

Má stejné zdroje jako Islámský stát, uvedl znalec o radikální knize