EU podporuje pronásledování homosexuálu na palestinských územích
Autor: Martin Gust | Publikováno: 21.08.2019 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace
Když jsme tu měli tu parádu, tak Palestinská samospráva právě zakázala jakékoliv jinosexuální aktivity. Policie v rozhlase vyzvala občany, aby jí udávali všechny podezřelé osoby. EU provozuje v Ramalláhu program EUPOL jehož cílem má být "pomoc při budování institucí v oblasti policie a justice podle nejvyšších mezinárodních standardů." Prý budou i nadále pokračovat ve své dobré práci.

Když jsme tu měli tu parádu, tak Palestinská samospráva právě zakázala jakékoliv jinosexuální aktivity. Policie v rozhlase vyzvala občany, aby jí udávali všechny podezřelé osoby.
 
EU provozuje v Ramalláhu program EUPOL jehož cílem má být "pomoc při budování institucí v oblasti policie a justice podle nejvyšších mezinárodních standardů." Prý budou i nadále pokračovat ve své dobré práci.
 
A to se vyplatí.
 
(O reakci kampaně "Queers For Palestine" jsem zatím nic neslyšel)
 
Zdroj: https://www.jihadwatch.org
 
Prosím podpořte nás v boji za svobodu proti cenzuře a totalitě, kterou se postupně snaží na internetu budovat velká media napojena na vládnoucí elity!!
Jsme vděční za příspěvky v jakékoliv výší a i jen občas. Slibujeme, že prostředky využijeme plně v boji za Vaši a naši svobodu a informace, které se EU, multikulturní a proislámské elity snaží potlačovat a tajit! 
 
Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!
 
Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
 

Více k problematice zde:

Britská BBC falšovala překlady z arabštiny, aby zakryla palestinskou nenávist k židům!

Má stejné zdroje jako Islámský stát, uvedl znalec o radikální knize

 

Tak je Alláh homosexuál?