Vrchol: uprchlíci si jezdí domů na dovolenou. Odsun!
Autor: -bj- | Publikováno: 18.08.2019 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace
„Kdo si jezdí coby syrský uprchlík do Sýrie pravidelně na dovolenou, nemůže se přece seriózně odvolávat na to, že je v Sýrii pronásledován.“ Azyloví dovolenkáři do svých domovin tak podle ministra vnitra musí počítat s odnětím azylu a odsunem.

Ministr vnitra Horst Seehofer si nechce dál nechat kálet uprchlíkama na hlavu. Spousta jich totiž teď o prázdninách jede na dovolenou … do svých domovin, kde jsou údajně pronásledováni. Sehofer nyní jasně prohlásil: „Kdo si jezdí coby syrský uprchlík do Sýrie pravidelně na dovolenou, nemůže se přece seriózně odvolávat na to, že je v Sýrii pronásledován.“ Azyloví dovolenkáři do svých domovin tak podle ministra vnitra musí počítat s odnětím azylu a odsunem. Uvidíme, jak důsledně budou Seehoferova slova uváděna ve skutek. Nejspíš budou azylanti lítat domů oklikou...

Jak vidno, protiasadovská propaganda v Německu doběhla sama sebe, a Spolkový úřad pro imigraci a utečence teď musí přehodnocovat bezpečnostní situaci v zemi s tím, že právě území ovládaná legitimní vládou prezidenta Asada platí za bezpečná.

Imigranti ovšem budou moci zažádat o azyl např. v ČR, která je stále pod vlivem protiasadovské americké propagandy, a bude tak zřejmě muset „syrským uprchlíkům“ sežrat jejich „pronásledování“ i s navijákem. Humbuk s imigrantama tak zdaleka nekončí. Komu ovšem z našich důchodců hodí dávky či důchod na dovču v Orientu?

zdroj:

https://www.bild.de/politik/inland/politik-inland/innenminister-seehofer-nach-heimaturlaub-fluechtlingsstatus-entziehen-64038736.bild.html

https://www.krone.at/1979626

https://www.welt.de/politik/article198719657/Migration-Seehofer-redet-von-Abschiebungen-fuer-syrische-Heimaturlauber.html

https://www.sueddeutsche.de/politik/seehofer-syrien-fluechtlinge-heimaturlaub-abschiebung-1.4567251

Prosím podpořte nás v boji za svobodu proti cenzuře a totalitě, kterou se postupně snaží na internetu budovat velká media napojena na vládnoucí elity!!
Jsme vděční za příspěvky v jakékoliv výší a i jen občas. Slibujeme, že prostředky využijeme plně v boji za Vaši a naši svobodu a informace, které se EU, multikulturní a proislámské elity snaží potlačovat a tajit! 
 
Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!
 
Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
 

Více k problematice zde:

Britská BBC falšovala překlady z arabštiny, aby zakryla palestinskou nenávist k židům!

Má stejné zdroje jako Islámský stát, uvedl znalec o radikální knize

Šokující odhalení: Místopředseda Ústředí muslimských obcí Sáňka falšoval úřední dokumenty a zneužil plnou moc
Konvertita k islámu Vladimir Sáňka je šedou eminenci v pozadí války mezi Kavkazany a Araby v Muslimské obci v Praze
Rvou se čeští muslimové o peníze původně určené islámským teroristům v Sýrií??!