Imigrantská agrese proti policistům – denně až 8 incidentů!
Autor: -bj- | Publikováno: 16.08.2019 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace
Podle předsedkyně Svazu švýcarských policistů se dnes statisticky uděje 8x za den někde útok na policistku či policistu. Nadávky, kousance, poplivání, bití. A nelze již oddiskutovat fakt, že za většinou těchto útoků stojí pachatelé imigračního původu...

Podle předsedkyně Svazu švýcarských policistů Johanny Bundi Ryserové se dnes statisticky uděje 8x za den někde útok na policistku či policistu. Nadávky, kousance, poplivání, bití. A nelze již oddiskutovat fakt, že za většinou těchto útoků stojí pachatelé imigračního původu.

Ano, máme problém se zločinnými cizinci, konstatuje Thomas Werner, vedoucí odboru ochrany dětí, Curyšské městské policie. Cizinci působí více než polovinu nákladů ve vyšetřováních a trestních řízeních. To je dáno nejen četností cineckých trestných činů, ale i dalšími vícenáklady na překladatele, čas a podobně.

Jednou z příčin vysoké tresné činnosti cizinců, včetně napadání policistů, je údajně rovněž to, že soudy v případě kriminality k cizincům sahají z jakési politkorektnosti k trestním sazbám při dolní hranici. To ovšem vysílá falešný signál, snižuje bezpečnost švýcarského obyvatelstva a v konečném důsledku důvěryhodnost státu. Soudce ve své funkci přece není stranickým funkcionářem!

Kriminální cizinci ve Švýcarsku musí vědět, že si tu nemohou dělat co chtějí, a dopustí-li se trestné činnosti, ponesou důsledky. Policisté a osoby vykonávající úřední úkony musí být lépe chráněny. A rovněž politika musí dát imigrantské kriminalitě jasný signál, až po vyhošťování zločinných cizinců.

zdroj:

https://www.svp.ch/news/artikel/referate/acht-mal-pro-tag-findet-ein-angriff-auf-eine-polizistin-oder-einen-polizisten-statt/

https://www.vspb.ch/de/aktuell/brennpunkte/

https://www.srf.ch/news/schweiz/mehr-gewalt-gegen-die-polizei-achtmal-pro-tag-wird-ein-polizist-angegriffen

https://www.nzz.ch/meinung/ein-richter-ist-kein-parteisoldat-ld.1499817

https://www.vspb.ch/de/der_vspb/organe_und_personen/

https://www.eurabia.cz/Articles/33324-policejni-mluvci-imigranti-nemaji-pred-policii-respekt-napadaji-hlavne-policistky.aspx

https://www.eurabia.cz/Articles/33206-problem-imigranti-lyncuji-policisty.aspx

https://www.eurabia.cz/Articles/33215--zatopime-vam-vy-bando-francouzskych-buzerantu-imigranti-zautocili-na-policejni-sluzebnu.aspx

 

Prosím podpořte nás v boji za svobodu proti cenzuře a totalitě, kterou se postupně snaží na internetu budovat velká media napojena na vládnoucí elity!!
Jsme vděční za příspěvky v jakékoliv výší a i jen občas. Slibujeme, že prostředky využijeme plně v boji za Vaši a naši svobodu a informace, které se EU, multikulturní a proislámské elity snaží potlačovat a tajit! 
 
Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!
 
Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
 

Více k problematice zde:

Britská BBC falšovala překlady z arabštiny, aby zakryla palestinskou nenávist k židům!

Má stejné zdroje jako Islámský stát, uvedl znalec o radikální knize